index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
12-7-2008  Köln CAC - VBS 2008  (D)
Keurmeester : Herr Elmar Sistermann (D)

Resultaten : Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski - Foto's : Ute Dick



JCAC VBJS JBOB Stepun's Xaranowa   JCAC VBJS  Ladianov aus dem Zarenreich


VBS BR Ch. Jantar aus dem Zarenreich   VBS BOB Ch.  Ailica's Caja-Chadee

  55 ingeschreven barsoi's (24 Reuen / 31 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Scharkow's Biriuk

Geb.: 02112007  DWZB B  17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : E. van den Berg


  VB/VP/TP   
Scharkow's Balujew

Geb.: 02112007  DWZB B  17783
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC VBJS 
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17745
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug


2  U/EX  RJCAC 
Ailica's Gawan

Geb.: 06032007  DWZB B  17701
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Schümann A.


3  U/EX   
Endreij Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17726
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


4  ZG/VG/TB   
Rassim's Esteban

Geb.: 09042007  DWZB B  17722
(Katz Rhytm of the Night  x  Rassim's Cassandra)
Fokker : Niekamp V. M.  Eig. : Göting R.


  ZG/VG/TB   
Fjodor v.d. Windhundranch

Geb.: 30072007  DWZB B  17771
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Birjuschka v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : Paulin Sylvia


  ZG/VG/TB   
Fedja v.d. Windhundranch

Geb.: 30072007  DWZB B  17770
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Birjuschka v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : Anders M. - Kletzin B.


  ZG/VG/TB   
Kandis vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17734
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Kuhlmann M.


  ZG/VG/TB   
Eljanow Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17727
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : E.u.E. Augsten



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


2  U/EX   
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


3  U/EX   
Ischyma Kazeem-Fandango

Geb.: 08012007  DWZB B  17672
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC 
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17619
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


2  U/EX   
Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


3  ZG/VG/TB   
Ailica's Fendrik

Geb.: 09062006  DWZB B  17609
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : R.u.M. Schlender - A. Wolf



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Stepun's Sewastopol

Geb.: 28062000  DWZB B  16774
(Ch Letay du Cot Regnier  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : C Vinschen



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VBS BR
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick


2  U/EX   
Turgai's Elko

Geb.: 18022001  DWZB B  16847
(MCh Turgai's Chudo  x  MCh Turgai's Birjanska)
F./Eig. : G.+M. Franz


3  U/EX   
Ch.Klingsor's Tizian

Geb.: 04042003  DWZB B  17142
(Klingsor's Nonius  x  Klingsor's Ivanna)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : Leukert B.


4  U/EX   
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer H.


  U/EX   
Ch.Ailica's Chamberlain

Geb.: 24022001  DWZB B  16856
(Rajalinjan Oberon  x  Ailica's Akira)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : Schümann A.


  U/EX   
Ch.Turgai's Hajatin

Geb.: 05102004  DWZB B  17379
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G. u. M. Franz  Eig. : H.u.M.Bollbach


  U/EX   
Ch.Turgai's Gil

Geb.: 06062003  DWZB B  17168
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G.M. Franz  Eig. : Bollbach H.



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Scharkow's Bjelka

Geb.: 02112007  DWZB B  17787
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : B. Whede


  VB/VP/TP   
Scharkow's Bogisha

Geb.: 02112007  DWZB B  17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : Kuhlmann M.



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC VBJS JBOB
Stepun's Xaranowa

Geb.: 10022007  DWZB B  17687
(Stepun's Sewastopol  x  Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : Wöhrle-Simon


2  U/EX  RJCAC 
Ailica's Georgia

Geb.: 06032007  DWZB B  17705
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
F./Eig. : A. Wolf


3  U/EX   
Rassim's Elle est la

Geb.: 09042007  DWZB B  17724
(Katz Rhytm of the Night  x  Rassim's Cassandra)
Fokker : Niekamp V. M.  Eig. : Hoffmann B+A/Niekamp V


4  U/EX   
Ljudmilla aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17748
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Maus C.


  ZG/VG/TB   
Fouksia von der Windhundranch

Geb.: 30072007  DWZB B  17777
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Birjuschka v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : B. Schwarz


  U/EX   
Ladjana aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17747
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Turgai's Indy

Geb.: 04102006  DWZB B  17667
(Turgai's Gil  x  Turgai's Faij)
F./Eig. : G.u.M. Franz


2  U/EX   
Eschowa v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17650
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : C. Koch


3  U/EX   
Ischyma Kandra

Geb.: 08012007  DWZB B  17678
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.


4  ZG/VG/TB   
Klingsor's Xandra

Geb.: 11082006  DWZB B  17635
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : W. Lippmann



Teven Open klas


1  U/EX  CAC 
Scharkow's Akasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke


2  U/EX   
Klingsor's Xynthia

Geb.: 11082006  DWZB B  17639
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : D. Siegel


3  U/EX   
Donna v.d. Windhundranch

Geb.: 09022006  DWZB B  17567
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Tundra v.d. Windhundranch)
F./Eig. : Schwarz B. u. H.


4  U/EX   
Andrejaschka Ivi Black Princess

Geb.: 01062006  DWZB B  17642
(Caramel Bistkupstwo  x  Andrejaschka Cadidja Princess)
Fokker : Hennenberger M  Eig. : S. Kappes


abs     
Rasswet's Batessa

Geb.: 06052006  DWZB B  17607
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille


abs     
Rasswet's Belana

Geb.: 06052006  DWZB B  17604
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille


abs     
Baruschka's Kira

Geb.: 16052005  DWZB B  17462
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : G.u.R.Paffrath


  U/EX   
Ninotschka Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17623
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : S. Locher


  U/EX   
Stepun's Valentina

Geb.: 10022004  DWZB B  17261
(Stepun's Sawlok  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wohrle-Simon



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


abs     
Stepun's Ussawa

Geb.: 03102002  DWZB B  17087
(Stepun's Pertsch  x  Stepun's Ninoschka)
Fokker : Woehrle D./Behrbalk A.K.  Eig. : Rosch I.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VBS BOB
Ch.Ailica's Caja-Chadee

Geb.: 24022001  DWZB B  16857
(Rajalinjan Oberon  x  Ailica's Akira)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A. Wolf


2  U/EX   
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


3  U/EX   
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05012002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer H.


4  U/EX   
Ch.Turgai's Galka

Geb.: 06062003  DWZB B  17169
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  MCh Turgai's Chernika)
F./Eig. : M.+G. Franz


abs     
Ch.Stepun's Tupij

Geb.: 28022002  DWZB B  17007
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Woehrle


  U/EX   
Ch.Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
F./Eig. : D. Renelt


  U/EX   
Gruschinka Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17281
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : Skibitzki Sabine



Teven Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Stepun's Quewitschka

Geb.: 01021998  DWZB B  16491
(Ch Erawan Zarewitsch  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : A. Wilhelm



top


© 2005-2019 web.barsoi.be