index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
5-7-2008  Gruna CAC  (D)
Keurmeester : Frau Piesik (D)

Resultaten & Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



VDH CAC BH BOB Galina Zarownik   VDH BR BOS  Zloty Laur Stepowy Goniec

  13 ingeschreven barsoi's (4 Reuen / 9 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC Jgd Sieger 
Hedin Zarownik

Geb.: 04072007  DWZB B  17751
(Nabor Gatschina  x  Galina Zarownik)
Fokker : H. Kasimir u. S.Roehl  Eig. : Flemming B.


2  ZG/VG/TB   
Cyparus Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17761
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : V. Stinner  Eig. : C. Metzdorf



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Gaidar Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17275
(Ch Klingsor's Ontario  x  Ch. Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : P.u.J.Raspe



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BR BOS
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC Jgd Sieger JBOB
Henriette Zarownik

Geb.: 04072007  DWZB B  17756
(Nabor Gatschina  x  Galina Zarownik)
Fokker : H. Kasimir u. S.Roehl  Eig. : S. Roehl



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Klingsor's Xima

Geb.: 11082006  DWZB B  17638
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : W. Lippmann


abs     
Klingsor's Xynthia

Geb.: 11082006  DWZB B  17639
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : D. Siegel


abs     
Duszka z Jurajskich Biskupic

Geb.: 07022007  PKR-X  6445
(Belyh Nochey Gordy  x  Astryda Zloasta Wilma)
Fokker : Jusczyk Agata  Eig. : P. Labinski



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC BH BOB
Galina Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17279
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : H. Kasimir  Eig. : S. Roehl


disq.     
Andrejaschka Ivi Black Princess

Geb.: 01062006  DWZB B  17642
(Caramel Bistkupstwo  x  Andrejaschka Cadidja Princess)
Fokker : Hennenberger M  Eig. : S. Kappes



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ch.Pyashka's Alenija

Geb.: 14012004  DWZB B  17251
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Sieber A



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Gruschinka Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17281
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : Skibitzki Sabine


2  U/EX  RVDH 
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be