index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
29-6-2008  Stadtbredimus Wandhond Festival 2008 WFL CACL  (L)
Keurmeester : Mr. J. Brixhe (B)

Foto's : barzoi.be & Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACL BOB Ch. Pyashka's Adlesha   Ch. Jeunes Lux.'08 - BOS  Lesnitschewo aus dem Zarenreich

  13 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 8 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Best in Show Puppy
Troykaia Polozovich Geicho

Geb.: 31102007  LOSH  1031703
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Basha Wolfskaïa)
F./Eig. : Veronique Jans



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Ch. Jeunes Lux. '08 2 Junior BIS - BOS
Lesnitschewo aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17744
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Veronique Jans


2  ZG/VG/TB   
Kirow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17736
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : V. Konieczny



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL 
Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  14795
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : Veronique Jans



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Cymabresjeva Grosniy

Geb.: 14112003  NHSB  2482116
(Uljanow Barsois Anouk  x  Ch Afelia's Divania)
F./Eig. : De Groot W



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Troykaia Polozovich Gatchina

Geb.: 31102007  LOSH 
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Basha Wolfskaïa)
F./Eig. : Veronique Jans



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Ch. Jeunes Lux. '08 
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  LOF  351784
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Ljudmilla aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17748
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Maus C.



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014871/03097
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie



Teven Open klas


1  U/EX  CACL 
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
F./Eig. : W. de Groot



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL BOB
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
F./Eig. : J. Buchmann



Teven Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann



top


© 2005-2019 web.barsoi.be