index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
28-6-2008  Schloss Ricklingen CAC Welfenausstellung  (D)
Keurmeester : Andreja Novak (Slo)

Resultaten & Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



JCAC Ischyma Kazeem-Fandango   JCAC - JBOB - JBIS  Ladjana aus dem Zarenreich


VDH CAC BOS Orlow Kalinow   VDH CAC BOB  Rasswet's Belana

  21 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 9 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC 
Ischyma Kazeem-Fandango

Geb.: 08012007  DWZB B  17672
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC BOS
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


2  U/EX  RVDH 
Ischyma Kyrill

Geb.: 08012007  DWZB B  17673
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Ruoff U. - Kirsch E.


3  U/EX   
Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


2  U/EX  RVDH 
Ischyma Ermak

Geb.: 17082003  DWZB B  17238
(Ch. Ischyma Balagur  x  Changa)
Fokker : Kirsch  Eig. : Horst Behnke


3  U/EX   
Ailica's Fendrik

Geb.: 09062006  DWZB B  17609
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : R.u.M. Schlender - A. Wolf


4  U/EX   
Ischyma Irtysch

Geb.: 09042006  NHSB (imp.Dts.)  2621832
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Moonen - van der Loo Karin


  U/EX   
Ischyma Gagarin

Geb.: 16092004  DWZB B  17343
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K. Moonen-van der Loo


  U/EX   
Ischyma Garrigue

Geb.: 16092004  DWZB B  17344
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Fam.Kirsch/Fam.Seidel  Eig. : M. Richter


  U/EX   
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17619
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Ischyma Fandango

Geb.: 28092003  DWZB B  17205
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Ute Ruoff/E. Kirsch



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Shikarnaya iz Doma Karpovoy

Geb.:    
(Ch. Nizhiskiy iz Doma Karpova  x  Ch. Ischyma Harmony)
Fokker : Karpova  Eig. : Dobler C.



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB JBIS
Ladjana aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17747
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Ischyma Kandra

Geb.: 08012007  DWZB B  17678
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOB
Rasswet's Belana

Geb.: 06052006  DWZB B  17604
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille


2  U/EX  RVDH RCAC 
Ischyma Inuit-Oona

Geb.: 09042006  DWZB B  17587
(Lut Szczescia Wladca Traw  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Dobler C.


3  U/EX   
Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton

Geb.: 03052006  DWZB B  17599
(Yard Stepowy Goniec  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Klug M.


4  U/EX   
Ailica's Fenja

Geb.: 09062006  DWZB B  17615
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Himstedt P. u. A.


  U/EX   
Rasswet's Blandis

Geb.: 06052006  DWZB B  17602
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : Marion Wille  Eig. : J. Seelig



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet. CAC 
Ch.Darja vom Fasaneneck

Geb.: 15091998  DWZB B  16439
(MCh. Interes Aristion Bohemia  x  Zagredza CS Ariana)
Fokker : Ahlfänger D.  Eig. : Kromrel I.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be