index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
31-5-2008  Hünstetten CAC Barsoi-JAS 2008  (D)
Keurmeester : Hr. Dr. Siller (USA)

Resultaten ingestuurd door Deborah Soete


  117 ingeschreven barsoi's (53 Reuen / 64 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Best Head - Best Head Males
Le Sphinx Killing Me Softly

Geb.: 05092007    08234/08
(Zimistraija Sarek  x  Le Sphinx Filippia)
Fokker : Folgero Marit  Eig. : Erhart Thurnheer Regina


2  VB/VP/TP   
Scharkow's Balujew

Geb.: 02112007  DWZB B  17783
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke


3  VB/VP/TP   
Turgai's Jaltai

Geb.: 03112007  DWZB B  17809
(Turgai's Elko  x  Turgai's Galka)
Fokker : Marina Franz  Eig. : Wittka Elke+Uwe


4  VB/VP/TP   
Scharkow's Biriuk

Geb.: 02112007  DWZB B  17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : E. van den Berg


  B/P   
Scharkow's Baikish

Geb.: 02112007  DWZB B  17785
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : Henkel M+A



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC - JS Barsoi JAS '08 
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17745
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug


2  U/EX  RJCAC 
Ailica's Gawan

Geb.: 06032007  DWZB B  17701
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Schümann A.


3  U/EX   Best Head
Rassim's Esteban

Geb.: 09042007  DWZB B  17722
(Katz Rhytm of the Night  x  Rassim's Cassandra)
Fokker : Niekamp V. M.  Eig. : Göting R.


4  U/EX   
Kirow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17736
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : V. Konieczny


  ZG/VG/TB   
Ljoschka of Rising Farm

Geb.: 30122006  SHSB  658749
(Janosch of Rising Farm  x  Molva iz Volnogo Vetra)
F./Eig. : Hostetter Y+N


  ZG/VG/TB   
Ischyma Kazeem-Fandango

Geb.: 08012007  DWZB B  17672
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.


  ZG/VG/TB   
Baikal Cirhan Av Adelrose

Geb.: 04062007  N  13596/07
(Gjiway's Hajduck  x  Nova Primadonna Av Fiascho)
Fokker : H. Klüver  Eig. : Burkert & Poidinger M.&T.


  ZG/VG/TB   
Endreij Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17726
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


  ZG/VG/TB   
Cyparus Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17761
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : V. Stinner  Eig. : C. Metzdorf


  ZG/VG/TB   
Karpow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17735
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : B. Döring  Eig. : Alexander Ultich


  ZG/VG/TB   
Barzaya Fyodor

Geb.: 07032007  SHSB/LOS  660956
(Barzaya Jarnac  x  Svetlana-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Gobbo-Muller D.  Eig. : Schütz H.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC Best Head
Borja od Podhorniho vrchu

Geb.: 22112006  CLP/B  2472
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
F./Eig. : Dr. Petr Vodicka


2  U/EX  RVDH 
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17619
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


3  ZG/VG/TB   
Moonglow Mazeppa Sokolow

Geb.: 17072006  SHBS  654377
(Majenkir Timeless Arts  x  Ch. Odaliska du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Gabriele Schmid


4  ZG/VG/TB   
Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC Best Head
Ch.Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  U/EX  RVDH 
Ischyma Irtysch

Geb.: 09042006  NHSB (imp.Dts.)  2621832
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Moonen - van der Loo Karin


3  U/EX   
Baruschka's Kungur

Geb.: 16052005  DWZB B  17459
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
F./Eig. : S. Schönfeld


4  U/EX   
Zoiboyz Perfect Storm v. Rosehill

Geb.: 08072005  DWZB B  17541
(Silkenswift Ambassador  x  Rosehill GL Mimeograph JC)
Fokker : S. Tabner/T. Golcher/C. Thompson  Eig. : D. Kohl


  U/EX   
Rasswet's Amato

Geb.: 04092003  DWZB B  17199
(Stepun's Rimski  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : M.M. Wille  Eig. : Reister D.


  U/EX   
Jason vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17553
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
F./Eig. : Brigitte Döring


  ZG/VG/TB   
Ailica's Eglon

Geb.: 03032006  DWZB B  17574
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Silke Matyssek


  ZG/VG/TB   
Pyashka's Atilla

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Kurtenbach O.


  ZG/VG/TB   
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


  ZG/VG/TB   
Ischyma Gagarin

Geb.: 16092004  DWZB B  17343
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K. Moonen-van der Loo


  ZG/VG/TB   
Le Sphinx Hot Chili

Geb.: 06032004  SHSB  638535
(Le Sphinx E'Zatyr  x  Le Sphinx Fillipi)
Fokker : Folgerö  Eig. : R. Erhard-Thurnheer


  ZG/VG/TB   
Maslenikov Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17504
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Obermann C.


  ZG/VG/TB   
Teine Jochenko Kalinow

Geb.: 14112003  DWZB B  17399
(Ch. Elbur Kalinow  x  DC Teine Enchantress SC)
Fokker : Dr. A. Midgarden  Eig. : A. Roos


  ZG/VG/TB   
Rosjanka's Arkaschko

Geb.: 14092001  DWZB B  16924
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : A. Roos


  ZG/VG/TB   
Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


  ZG/VG/TB   
Dworjanin I'Tolstoi

Geb.: 26092005  DWZB B  17815
(Mindal (Nurminskaya)  x  Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I.  Eig. : U. Jerney



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Alexandr od Podhorniho vrchu

Geb.: 30042005  CLP/B  2238
(Monarcha Blanca Barzet  x  Djarmilla aus dem Zarenreich)
F./Eig. : Dr. Petr Vodicka


2  U/EX  RVDH Best Head
Triskel Celtic Krylov

Geb.: 18062002  DWZB B  17112
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Proxima Centaur Krylov)
Fokker : H. Krylova  Eig. : K.u.M.Stephan


3  ZG/VG/TB   
Rusich Lovkach

Geb.: 28012003  DWZB B  17290
(Gilay Rusich  x  Rusich Malinka)
Fokker : I. Korschunova  Eig. : W. Sperling


4  ZG/VG/TB   
Turgai's Haziz

Geb.: 05102004  DWZB B  17381
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : Franz  Eig. : Neu Daniel



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH - Sieger Barsoi JAS '08 Best Head BOS
Ch.Ailica's Chamberlain

Geb.: 24022001  DWZB B  16856
(Rajalinjan Oberon  x  Ailica's Akira)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : Schümann A.


2  U/EX  RVDH 
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


3  U/EX   
Ch.Baruschka's Kortschagin

Geb.: 16052005  DWZB B  17458
(Ch Katz Rhythm of the Night  x  MCh Baruschka's Halatka)
F./Eig. : Sabine Schönfeld


4  U/EX   
Turgai's Elko

Geb.: 18022001  DWZB B  16847
(MCh Turgai's Chudo  x  MCh Turgai's Birjanska)
F./Eig. : G.+M. Franz


abs     
Ch.Turgai's Hajatin

Geb.: 05102004  DWZB B  17379
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G. u. M. Franz  Eig. : H.u.M.Bollbach


abs     
Ch.Igor Kalinow

Geb.: 18082003  DWZB B  17187
(Ch Kuskaya Arak of Kalinow  x  Ch Starborough Fait Accompli)
F./Eig. : R. + S. Kalinowski


  U/EX   
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


  U/EX   
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


  U/EX   
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick


  ZG/VG/TB   
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


  ZG/VG/TB   
Ch.Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U


  ZG/VG/TB   
Hitchenko Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17017
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : L.+H. Weiler



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  Vet. CAC Best Head
Ch.Tzartaig Danilov Chess

Geb.: 11041999  N-  07976/99
(Dogcastle's Fredrique  x  Tzartaig Warjatova)
Fokker : G M Thorkildsrud  Eig. : H Köhler



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Scharkow's Bjelka

Geb.: 02112007  DWZB B  17787
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : B. Whede


2  VB/VP/TP   Best Head
Dorina von der Nebelhöhle

Geb.: 31102007  DWZB B  17800
(Boris von der Nebelhöhle  x  Ischyma Euphorie)
Fokker : Ch.Döring  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


3  VB/VP/TP   
Scharkow's Bogisha

Geb.: 02112007  DWZB B  17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : Kuhlmann M.


  B/P   
Scharkow's Barusha

Geb.: 02112007  DWZB B  17788
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : B. Whede



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC - JS Barsoi JAS '08 JBOB
Chaijka

Geb.: 30062007  LOI  08/15767
(Ailica's Chamberlain  x  Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : E. Bertolini  Eig. : Michael Wille


2  U/EX  RJCAC Best Head - Best Head Females
Candella Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17762
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
F./Eig. : V. Stinner


3  U/EX   
Stepun's Xaranowa

Geb.: 10022007  DWZB B  17687
(Stepun's Sewastopol  x  Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : Wöhrle-Simon


4  U/EX   
Ailica's Georgia

Geb.: 06032007  DWZB B  17705
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
F./Eig. : A. Wolf


  U/EX   
Ljudmilla aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17748
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Maus C.


  U/EX   
Rassim's Elle est la

Geb.: 09042007  DWZB B  17724
(Katz Rhytm of the Night  x  Rassim's Cassandra)
Fokker : Niekamp V. M.  Eig. : Hoffmann B+A/Niekamp V


  ZG/VG/TB   
Zigana z Palatinu Moravia

Geb.: 09042007  DWZB B  17816
(Darwin Majove Bohemia  x  Uljana Z Palatinu Moravia)
Fokker : Ruzickova Marta  Eig. : S.u.T. Cizar


  ZG/VG/TB   
Ischyma Kandra

Geb.: 08012007  DWZB B  17678
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.


  ZG/VG/TB   
Ailica's Graceful Galina

Geb.: 06032007  DWZB B  17709
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Karen Kolbeck


  ZG/VG/TB   
Ailica's Galadriel

Geb.: 06032007  DWZB B  17704
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : P.u.P.Krauß



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Moonlight Meteliza Sokolow

Geb.: 17072006  SHSB  654379
(Majenkir Timeless Arts  x  Ch. Odaliska du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Gabriele Schmid


2  U/EX  RVDH 
Apassionata Nijinski Ballet

Geb.: 03062006  CMKU B  2410/06
(Azeem Variage Gold  x  Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Titze Edith


3  U/EX   
Jelistaz Rjaviy Blieska

Geb.: 08122006  NHSB  2655897
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru  x  Jelistaz Kiara)
Fokker : S. Holmberg  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


4  U/EX   
Ailica's Flamme

Geb.: 09062006  DWZB B  17613
(Ch. Alicia's Chamberlain  x  Ch. Alicia's Dark Ruby)
F./Eig. : A. Wolf


abs     
Natascha Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17625
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
F./Eig. : Kalinowski R.u.S.


abs     
Otmena Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17662
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
F./Eig. : Kalinowski R.u.S.


  U/EX   
Velikij Ljudmilla

Geb.: 12112006  SKK  10171/2007
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggstrom  Eig. : Michael Wille


  U/EX   
Turgai's Indy

Geb.: 04102006  DWZB B  17667
(Turgai's Gil  x  Turgai's Faij)
F./Eig. : G.u.M. Franz


  U/EX   
Beledenka od Podhorniho Vrchu

Geb.: 22112006  DWZB B  17814
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Jansen B./Steidl E.


  ZG/VG/TB   
Turgai's Istina

Geb.: 04102006  DWZB B  17668
(Turgai's Gil  x  Turgai's Faij)
Fokker : G.u.M. Franz  Eig. : D. Kohl


  ZG/VG/TB   Best Head
Ninotschka Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17623
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : S. Locher



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC Best Head
Baruschka's Kira

Geb.: 16052005  DWZB B  17462
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : G.u.R.Paffrath


2  U/EX  RVDH 
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Breitenbach A.


3  U/EX   
Volodja az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  DWZB B  17401
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier & Dry  Eig. : A. Breitenbach


4  U/EX   
Rasswet's Alesha

Geb.: 04092003  DWZB B  17203
(Stepun's Rimski  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : M.M. Wille  Eig. : Reister D.


abs     
Gruschinka Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17281
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : Skibitzki Sabine


abs     
Inuschka Kalinow

Geb.: 18082003  DWZB B  7189
(Ch Kuskaya Arak of Kalinow  x  Ch Starborough Fait Accompli)
F./Eig. : R. + S. Kalinowski


  U/EX   
Rasswet's Batessa

Geb.: 06052006  DWZB B  17607
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille


  U/EX   
Jamarqui Angora

Geb.: 06052006  DWZB B  17644
(Jamarqui Axesunamoon  x  Ischyma Evelyn's Star over Jamarqui)
Fokker : Alma Oakley-Abrahams  Eig. : E. Kirsch & P. Seidel


  U/EX   
Rasswet's Belana

Geb.: 06052006  DWZB B  17604
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille


  ZG/VG/TB   
Coverdale's Karima

Geb.: 03032006  DKK  12355/2006
(Dshomini van Troybhiko  x  Coverdale's Ifigeneia)
Fokker : K. Talvenheimo  Eig. : K. Kolbeck


  ZG/VG/TB   
Zoiboys Chevelle

Geb.: 15032006  DWZB B  17631
(Chabibi's Korona-Kazan JC  x  Rosehill GL Serigraph JC)
Fokker : Tabner-Golcher-Thompson  Eig. : Ch. Hassel


  ZG/VG/TB   
Ebony Majove Bohemia

Geb.: 06012005  DWZB B  17503
(Klingsor's Rhaswan  x  Andrejika Majove Bohemia)
Fokker : M. Vesala  Eig. : Döring Rudolf



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX  RVDH RCAC 
Stepun's Ussawa

Geb.: 03102002  DWZB B  17087
(Stepun's Pertsch  x  Stepun's Ninoschka)
Fokker : Woehrle D./Behrbalk A.K.  Eig. : Rosch I.


3  U/EX   
Vaskes Wega

Geb.: 12022003  SHSB  624491
(Borscana Back in Black  x  Vaskes Utekha)
Fokker : V. Shiverskikh  Eig. : I. Schickli


4  U/EX   
Alla od Podhornibo vrchu

Geb.: 30042005  CMKU  CLP/B/2241
(Monarcha Blanca Barzet  x  Djarmilla aus dem Zarenreich)
F./Eig. : Dr. Petr Vodicka


  U/EX   Best Head
Jelistaz One Little Sweetheart

Geb.: 13052004  DWZB B  17491
(Stravi Red Cloud  x  Jelistaz Ice Cream)
Fokker : S Holmberg/S Soderberg  Eig. : Marion Wille



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH - Siegerin Barsoi JAS '08 BOB BIS
Ch.Ailica's Caja-Chadee

Geb.: 24022001  DWZB B  16857
(Rajalinjan Oberon  x  Ailica's Akira)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A. Wolf


2  U/EX  RVDH 
Ch.Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
F./Eig. : D. Renelt


3  U/EX   Best Head
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


4  U/EX   
Ch.Baruschka's Krassiwaja

Geb.: 16052005  DWZB B  17463
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schönfeld  Eig. : V. Niekamp-A. Sikula


abs     
Ch.Jelena aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17395
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : M. Klug


abs     
Ch.Majenkir Mercuria

Geb.: 11042005  SHSB  644916
(Ch Majenkir Nearctic  x  Ch Majenkir Whimsical Escapade)
Fokker : K. Staudt-Carlabona  Eig. : G. Schmid


  ZG/VG/TB   
Ch.Turgai's Galka

Geb.: 06062003  DWZB B  17169
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  MCh Turgai's Chernika)
F./Eig. : M.+G. Franz


  U/EX   
Ursa Ulanova Spirit of The Tsar

Geb.: 05102002  DWZB B  17099
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
F./Eig. : E. Titze


  ZG/VG/TB   
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


  U/EX   
Ch.Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : Kathrin & Uwe Franz


  ZG/VG/TB   
Ch.Imperia at Dworjanin

Geb.: 06012004  SHSB  640961
(Ch Aspid  x  Arnagamma Molva)
Fokker : V. Nurminskaya  Eig. : I. Schickli


  U/EX   
Ch.Stepun's Tupij

Geb.: 28022002  DWZB B  17007
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Woehrle


  ZG/VG/TB   
Ch.Hera z Bilmy

Geb.: 12022004  DWZB B  17491
(Polongain Griffin  x  Calypso z Bilmy)
Fokker : Parizkova  Eig. : H. Messner


  ZG/VG/TB   
Ch.Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet. CAC Vet. BOB - Vet. BIS
Ch.Ischyma Alyne

Geb.: 18031998  DWZB B  16346
(Ch Maxime de Nikolaiev  x  Ravenna aus dem Zarenreich)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Fam. Kirsch/Seidel


2  U/EX   
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


3  U/EX   
Ch.Romashka's Anjuly

Geb.: 14051999  DWZB B  16605
(Polongain Carinjin  x  Isadora Siglavi)
F./Eig. : U. Malota


4  U/EX   
Ch.Stepun's Petruschka

Geb.: 16091997  DWZB B  16482
(Ch. Erawan Zarewitsch  x  Ch. Diana iz Russkogo Polya)
Fokker : D. Wöhrle/K. Behrbalk  Eig. : G. Wilhelm


abs     
Ch.Lynx High Society

Geb.: 28111996  SKK  S13942/97
(Rothesby Saker  x  Leicro's Russian Zneda)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Titze Edith


abs     
Navina Gatschina

Geb.: 16091999  DWZB B  16669
(Ch. Leonardo de Xanishka  x  Ch. Rashomon's Blue Bea)
Fokker : Zeifang C.  Eig. : Schön Ch.


  U/EX   Best Head
Ch.Rassim's Czwetnaja Corowa

Geb.: 09111999  DWZB B  16682
(Hugai des Princes de Kazan  x  Stonebar Sancara)
Fokker : Niekamp V. M.  Eig. : Schoras R.


  ZG/VG/TB   
Turgai's Dubowka

Geb.: 17101997  DWZB B  16281
(U'Baikal des Steppes Glacées  x  Turgai's Asmyrna)
Fokker : G. u. M. Franz  Eig. : Kohl A.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be