index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
4-5-2008  Dortmund VDH-Europasieger 2008 CAC-CACIB  (D)
Keurmeester : Herr Langer M. (D)

Resultaten en foto's ingestuurd door Geert Govaerts & Greet Schalenbourg



VDH CACIB ESZ '08 BOS Ch. Ischyma Carat   VDH CACIB ESZ '08 BOB Ch.  Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

  24 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 11 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC VDH EJSZ '08 
Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


2  U/EX  JCAC 
Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


3  ZG/VG/TB   
Kirow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17736
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : V. Konieczny



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC-RCACIB 
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX  RVDH RCAC 
Jason vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17553
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
F./Eig. : Brigitte Döring


3  U/EX   
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


4  U/EX   
Chopin z Bilmy

Geb.: 12062005  DWZB B  17697
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Sander/Kirsch/Seidel


abs     
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen


  U/EX   
Ischyma Irtysch

Geb.: 09042006  NHSB (imp.Dts.)  2621832
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Moonen - van der Loo Karin


  U/EX   
Joschij vom Sölring Hüs

Geb.: 13012005  DWZB B  17407
(Gorijn vom Sölring Hüs  x  Elmaya v. Troybhiko)
Fokker : H.+I.Neumann  Eig. : P.-J.+R.Euskirchen



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB ESZ '08 BOS
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
F./Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


abs     
Ch.Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U


abs     
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Teven Jeugdklas


  ZG/VG/TB   
Ischyma Kandra

Geb.: 08012007  DWZB B  17678
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC-RCACIB 
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Breitenbach A.


2  U/EX  RVDH RCAC 
Indian Summer v. Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17389
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
F./Eig. : Brigitte Döring


3  U/EX   
Tovaritch's Boltuska

Geb.: 23072005  RN  042561
(Ch. Pierre-Maitre de Tchesskaïa  x  Helinka v. Sölring Hus)
Fokker : G+L Hancock  Eig. : Euskirchen R.+P.J.


4  U/EX   
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : M. Richter/E. Kirsch


abs     
Cher z Bilmy

Geb.: 12062005  DWZB B  17645
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Sander/Kirsch/Seidel


abs     
Scharkow's Akasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
F./Eig. : A.+T. Schelke


  U/EX   
Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr



Teven Gebruikshondenklas


abs     
Ch.Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB ESZ '08 BOB
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05012002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer H.


2  U/EX  RVDH 
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel



top


© 2005-2019 web.barsoi.be