index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
1-5-2008  Eilenburg CAC  (D)
Keurmeester : M.C. Delabelle (B)

Resultaten ingestuurd door : Ute Dick, Gerd-Christian
Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



VDH BOB Ch. Jantar aus dem Zarenreich   VDH BOS Ch.  Fajina Zarownik

  18 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 10 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC (New DWZRV Jgd Ch) JBOB
Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


2  U/EX  RJCAC 
Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


3  U/EX   
Hedin Zarownik

Geb.: 04072007  DWZB B  17751
(Nabor Gatschina  x  Galina Zarownik)
Fokker : H. Kasimir u. S.Roehl  Eig. : Flemming B.



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC (New DWZRV Ch.) 
Baruschka's Kortschagin

Geb.: 16052005  DWZB B  17458
(Ch Katz Rhythm of the Night  x  MCh Baruschka's Halatka)
F./Eig. : Sabine Schönfeld


2  U/EX  RVDH RCAC 
Efhmur v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17570
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
F./Eig. : E. Hartmann


3  U/EX   
Eyk v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17571
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : E. Hartmann  Eig. : E. Wandzich


4  U/EX   
Stepun's Waiko

Geb.: 12052005  DWZB B  17451
(Russian Rebbel Krylov  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : Wöhrle/Simon



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Klingsor's Xandra

Geb.: 11082006  DWZB B  17635
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : W. Lippmann


2  ZG/VG/TB   
Klingsor's Xima

Geb.: 11082006  DWZB B  17638
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : W. Lippmann



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Bilans Cma Gaja

Geb.: 13102003  PKR.X  5393
(Ch Bilans Amsterdam  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomasz Kuszyk  Eig. : Schmeller G.


2  U/EX  RVDH 
Elena v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17573
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
F./Eig. : Fam. Hartmann


3  U/EX   
Xenophobia Krylov

Geb.: 03042006  CMKU/B  2385/06
(Silver Saturn Krylov  x  Twilight Krylov)
Fokker : H. Krylova  Eig. : E. Jakob


abs     
Ischyma Gala

Geb.: 16062004  DWZB B  17347
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Kitsche



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Stepun's Valentina

Geb.: 10022004  DWZB B  17261
(Stepun's Sawlok  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wohrle-Simon


2  U/EX  RVDH 
Ischyma Fantasy

Geb.: 28092003  DWZB B  17211
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kitsche/Kirsch



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOS
Ch.Fajina Zarownik

Geb.: 16122001  DWZB B  16982
(Ch. Catajeff-Pitro Zarownik  x  Eshjewika Zarownik)
F./Eig. : H. Kasimir



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet.CAC 
Navina Gatschina

Geb.: 16091999  DWZB B  16669
(Ch. Leonardo de Xanishka  x  Ch. Rashomon's Blue Bea)
Fokker : Zeifang  Eig. : Schön



top


© 2005-2019 web.barsoi.be