index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
27-4-2008  Genk CAC  (B)
Keurmeester : Mrs. Kuleshova Elena (RUS)

Resultaten en foto's ingestuurd door Geert Govaerts & Greet Schalenbourg



CAC BOB 3 BOG MCh. Ischyma Harosjenkie    

  15 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 7 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Zaranov Edik Barishnikov

Geb.: 26052006  DKK  11243-2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
Fokker : Lervad P.  Eig. : W. & H. Steenvoorden



Reuen Open klas


1  U/EX   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen


2  U/EX   
Feodorov des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  991092
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


3  U/EX   
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC BOB 3 BOG
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX  RCAC 
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


3  U/EX   
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


4  U/EX   
Ch.Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Calova des Crocs de la Molière

Geb.: 23062007  LOF  15089
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Billa Od Chlu Maecke Koruny)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin C.


2  U/EX   
Gatchina du Pré du Chateau

Geb.: 16032007  LOSH  1018080
(Zadkine du Pré du Château  x  Czardas du Pré du Chateau)
Fokker : Valérie Sauveur  Eig. : Cuypers F.



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg



Teven Open klas


1  U/EX  CAC BOS
Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX  RCAC 
Rassim's Djevka

Geb.: 06052003  DWZB B  17162
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x  Ch Stonebar Sancara)
Fokker : V. Niekamp  Eig. : H.&W. Steenvoorden


3  U/EX   
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
F./Eig. : J. Buchmann



Teven Kampioensklas


abs     
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
F./Eig. : Janssens-Van Doorslaer



top


© 2005-2019 web.barsoi.be