index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
26-4-2008  Haan Hochdahl CAC  (D)
Keurmeester : Frau Raufelder (D)

Resultaten & Foto's : Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski



VDH CAC BOB Stepun's Valentina   VDH CAC BOS  Enrico van Pazjino

  15 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 9 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB
Rassim's Esteban

Geb.: 09042007  DWZB B  17722
(Katz Rhytm of the Night  x  Rassim's Cassandra)
Fokker : Niekamp V. M.  Eig. : Göting R.


2  U/EX  RJCAC 
Diego von Zarskoje Selo

Geb.: 03072007  DWZB B  17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo  x  Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E.  Eig. : Henk van Essen


3  ZG/VG/TB   
Dworjanin Jablochkov

Geb.: 05052007  NHSB  2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Hochotuschka Raschi-Pack Buran)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Smid E.A.


4  ZG/VG/TB   
Egil Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17725
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOS
Enrico van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598740
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
F./Eig. : F. Hoorneman


2  U/EX  RVDH RCAC 
Stepun's Waiko

Geb.: 12052005  DWZB B  17451
(Russian Rebbel Krylov  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : Simon N.



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Rassim's Elle est la

Geb.: 09042007  DWZB B  17724
(Katz Rhytm of the Night  x  Rassim's Cassandra)
Fokker : Niekamp V. M.  Eig. : Hoffmann B+A/Niekamp V


2  ZG/VG/TB   
Stepun's Xaranowa

Geb.: 10022007  DWZB B  17687
(Stepun's Sewastopol  x  Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : Wöhrle-Simon



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Enjoy van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598747
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
F./Eig. : F. Hoorneman


2  U/EX  RVDH 
Efrosinija von Zarskoje Selo

Geb.: 26082004  DWZB B  17719
(Ischyma Brigand  x  Rossia z Palatinu Moravia)
Fokker : Stifter/Hofer  Eig. : Henk van Essen


3  U/EX   
Bilans Dark Side of the Moon

Geb.: 05032006  PKR-X  5931
(Agmar z Kruszelnickiego Dvory  x  Bilans Avantgarda)
Fokker : Thomas Kuszyk  Eig. : Fischer S.


4  ZG/VG/TB   
Usha-Fedora d'Ymauville

Geb.: 20062003  LOF  014035
(Gamajun Aurora  x  Russie-Impériale d'Ymauville)
Fokker : F. Stacul  Eig. : Strube G.&P.


  ZG/VG/TB   
Blagorodnja Krasota Zhadkaya

Geb.: 04032002  NHSB  2385577
(Pagranitsjniki Aristoff  x  Poslusjneye Wihri Gornastajka)
Fokker : Smid E.A.  Eig. : E.A. Smid



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH CAC BOB
Stepun's Valentina

Geb.: 10022004  DWZB B  17261
(Stepun's Sawlok  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wohrle-Simon


2  ZG/VG/TB   
Ch.Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Dagmar Renelt



top


© 2005-2019 web.barsoi.be