index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
20-4-2008  Chateauroux CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : Mr. Pierre Renard (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACIB Ch. Volynka des Princes de Kazan   CACIB - BOB Ch.  Vestnik des Crocs de la Molière

  24 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 12 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Chateau-de-Cheverny du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015093
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Cointin Y.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  LOF  351781
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Czar Chagall du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  14912
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Woerther P.&E.


3  U/EX   
Borenoff des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14922
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Danielle Gutierrez


4  U/EX   
Cifichenko de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14967
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  14754
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 
Ustinov des Crocs de la Molière

Geb.: 06092003  LOF  014165/02556
(Alexandroff du Pré du Château  x  Rezeda des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Descamps


2  U/EX  RCACS 
Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014263/02592
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Ralietka)
Fokker : Mme Trefoux N.  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil


3  U/EX   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
F./Eig. : M. Marc Descamps


2  U/EX  RCACIB 
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


3  U/EX   
Ch.Staraja Russa Darkov Fresnoy

Geb.: 29042003  LOF  14360/2536
(Ch Darbaschan's Scotch Amber  x  Ch Borscana Helter Skeller)
Fokker : Voutilainen  Eig. : M.H. Combis



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Catherine de Medicis du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015097
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Doloris M.


2  VB/VP/TP   
Catherine II-de Russie du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015098
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Doloris M.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  LOF  351784
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


3  ZG/VG/TB   
Chaan-Volga d'Aleksandrovsh

Geb.: 19052007  LOF  015089
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Volga de la Plaine du Luzas)
Fokker : Mme Laurent  Eig. : Mme Guyomard-Delage



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Borlowska des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14925
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Marc Descamps


2  U/EX   
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  14871
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Blanche de Castille du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014895
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX  RCACS 
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Nevers/Riche


3  ZG/VG/TB   
Boreale du Bois de la Verdage

Geb.: 11052006  LOF  014763
(Turgai's Elko  x  Suvotchka Hianovna of Shiofan's Borzoi)
Fokker : F. Petit  Eig. : Mlle M.Bouvot/Ehrler



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Ch.Volynka des Princes de Kazan

Geb.: 05032004  LOF  014323/03056
(Oural des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
F./Eig. : M. Seigner


2  U/EX   
Une Reine de France du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  14007/02884
(Ch. Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be