index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
19-4-2008  Greppin CAC  (D)
Keurmeester : Uwe Fischer (D)

Resultaten ingestuurd door : Ute Dick, Gerd-Christian
Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



VDH CAC BH Bilans Cma Gaja   VDH BOB Ch.  Jantar aus dem Zarenreich

  19 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 10 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Jg-CAC (New Jg DWZRV Ch.) JBOB - Junior BIS
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17745
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Endrusch vom Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17572
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
F./Eig. : E. Hartmann


2  U/EX  RVDH RCAC 
Klingsor's Uran

Geb.: 24052004  DWZB B  17306
(Klingsor's Lovländer  x  Klingsor's Padua)
F./Eig. : D. Siegel


3  U/EX   
Klingsor's Valentin

Geb.: 11052005  DWZB B  17464
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : S. Kroll/D. Siegel


4  U/EX   
Baruschka's Kortschagin

Geb.: 16052005  DWZB B  17458
(Ch Katz Rhythm of the Night  x  MCh Baruschka's Halatka)
F./Eig. : Sabine Schönfeld


  ZG/VG/TB   
Gaidar Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17275
(Ch Klingsor's Ontario  x  Ch. Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : P.u.J.Raspe


  ZG/VG/TB   
Eyk v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17571
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : E. Hartmann  Eig. : E. Wandzich



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  Vet Anw 
Ch.Klingsor's Nonius

Geb.: 17051998  DWZB B  16428
(Ivanow Alexander  x  Aljaska Rusich)
F./Eig. : D. Siegel



Teven Jeugdklas


abs     
Ladjana aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17747
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Borenka od Podhornihu Vrchu

Geb.: 22112006  CCP/B  2474
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : D. Siegel


2  U/EX  RVDH 
Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton

Geb.: 03052006  DWZB B  17599
(Yard Stepowy Goniec  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Klug M.


3  ZG/VG/TB   
Eschowa v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17650
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : C. Koch


4  ZG/VG/TB   
Ekatarina v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17649
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : D. Reinsberger



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOS
Bilans Cma Gaja

Geb.: 13102003  PKR.X  5393
(Ch Bilans Amsterdam  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomasz Kuszyk  Eig. : Schmeller G.


2  U/EX  RVDH RCAC 
Klingsor's Xynthia

Geb.: 11082006  DWZB B  17639
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
F./Eig. : D. Siegel


3  ZG/VG/TB   
Elena v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17573
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
F./Eig. : Fam. Hartmann



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Varinja v.d. Windhundranch

Geb.: 15082000  DWZB B  16795
(Lunik v.d. Windhundranch  x  Heleika v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : Reinsberger



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet Anw 
Ch.Darja vom Fasaneneck

Geb.: 15091998  DWZB B  16439
(MCh. Interes Aristion Bohemia  x  Zagredza CS Ariana)
Fokker : Ahlfänger D.  Eig. : Kromrel I.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be