index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
12-4-2008  Limoges CACS-CACIB Spéciale Barzoi  (F)
Keurmeester : Mrs. Ivanisheva (RUS)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé




Foto's CACIB-RCACIB Reuen & Teven - Foto's Erering



J.BOB - BOB - J.BOG - 3 J.BIS - 3 BOG Charunija de l'Hermitage d'Eole    

  26 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 15 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Bolchoi des Crocs de la Molière

Geb.: 12042006  LOF  014768
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Ulichka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Lioussanne M.


2  U/EX   
Blagoiar

Geb.: 08082006  LOF  014877
(Rodnitchok Homiérovitch Boldareffchino  x  Scarlett-O'Hara du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Mme Royer  Eig. : Saubobert Th.&D.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Tadjykie d'El Collina of Perruska

Geb.: 23012002  LOF  13677/02465
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : Mme Pascale Savarit


2  U/EX   
Ustinov des Crocs de la Molière

Geb.: 06092003  LOF  014165/02556
(Alexandroff du Pré du Château  x  Rezeda des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Descamps


3  U/EX   
Anaieff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014653/02644
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia-Impériale d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : Saubobert Th.&D.


4  U/EX   
Ti Amo Du Château de la Taurie

Geb.: 18102002  LOF  013817/02545
(Smirnoff du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Jodie du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mlle Lemoine Marie-Jeanne


5  ZG/VG/TB   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
F./Eig. : M. Marc Descamps


2  U/EX   
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


3  U/EX   
Ch.Volskyvoi d'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14222/02564
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Pascale Savarit


  ZG/VG/TB   
Ch.Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Ckatia des Crocs de la Molière

Geb.: 02082007  LOF  015073
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Chevalier F.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB - BOB - JBOG - 3 JBIS - 3 BOG
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  14871
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Borlowska des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14925
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Marc Descamps


3  U/EX   
Baika des Crocs de la Molière

Geb.: 20042006  LOF  14715
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière  x  Taïra Isbr)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Olga Makhroff


4  U/EX   
Belaïa de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014755/03087
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Anais Anais de Pinedo

Geb.: 11092005  LOF  014675/03039
(Shalimar de Nikolaiev  x  Paloma de Pinedo)
Fokker : Fernandez C.  Eig. : M. Issa A.


3  U/EX   
Taira

Geb.: 07042002  LOF  14178/02864
(Jim (isbr8225)  x  Kalinka Lali (isbr501098))
Fokker : M. Kamenko  Eig. : Mme Olga Makhroff


4  U/EX   
Valiska D'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14223/02953
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'el Collina of Perruska)
F./Eig. : Mme Josette Lalemend


abs     
Virinea du Cot-Regnier dite Garance

Geb.: 13102004  LOF  014370/2985
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure D.  Eig. : Mlle Codron Catherine


  U/EX   
A'Katanina des Crocs de la Molière

Geb.: 10122005  LOF  14692
(Ch. Alexandrov du Pré du Château  x  Valeska des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Chevalier F.


  U/EX   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Nevers/Riche



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Ch.Volynka des Princes de Kazan

Geb.: 05032004  LOF  014323/03056
(Oural des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
F./Eig. : M. Seigner


2  U/EX   
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be