index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
5-4-2008  Schwarzenfeld CAC LS Nordbayern  (D)
Keurmeester : Frau Doris Getzinger (A)

Resultaten en foto ingestuurd door Ute Dick



VDH LS BOB Ch. Jantar aus dem Zarenreich    

  21 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 13 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Ischyma Lentay

Geb.: 01082007  DWZB B  17765
(Ch. Aladin Variage Gold  x  Ch. Ischyma Baala)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : R. Zeidler



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC LJS JBOB
Karakusch vom Sölring Hus

Geb.: 29012007  DWZB B  17691
(Chor vom Tollhaus  x  Hednaja vom Sölring Hus)
Fokker : H.u.I.C.Neumann  Eig. : M. Kain


2  U/EX  RJCAC 
Borja od Podhorniho vrchu

Geb.: 22112006  CLP/B  2472
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : L.u.P. Vodicka



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Alexandr od Podhorniho vrchu

Geb.: 30042005  CLP/B  2238
(Monarcha Blanca Barzet  x  Djarmilla aus dem Zarenreich)
Fokker : Petr. Vodicka  Eig. : L.u.P. Vodicka


2  U/EX  RVDH 
Endrusch vom Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17572
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
F./Eig. : E. Hartmann



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH LS BOB
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick


2  U/EX  RVDH 
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
F./Eig. : Kirsch & Fam. Seidel



Teven Jeugdklas


1  U/EX  LJS 
Ailica's Galadriel

Geb.: 06032007  DWZB B  17704
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : P.u.P.Krauß


2  ZG/VG/TB   
Ischyma Kamee

Geb.: 08012007  DWZB B  17674
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Gabriele Lohner


3  ZG/VG/TB   
Borusja od Podhorniho vrchu

Geb.: 22112006  CCP/B  2475
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : L.u.P. Vodicka



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : M. Richter/E. Kirsch


2  U/EX  RVDH RCAC 
Xenophobia Krylov

Geb.: 03042006  CMKU/B  2385/06
(Silver Saturn Krylov  x  Twilight Krylov)
Fokker : H. Krylova  Eig. : E. Jakob


3  U/EX   
Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr


4  U/EX   
Elena v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17573
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
F./Eig. : Fam. Hartmann


abs     
Maruscha aus dem Nibelgau

Geb.: 07012006  DWZB B  17660
(Barin a.d. Niebelgau  x  Sebranova's Ramashka)
Fokker : Haering  Eig. : Y. Jashanica


abs     
Chyenne aus dem Nibelgau

Geb.: 10072005  DWZB B  17514
(Barin a.d. Niebelgau  x  Yubilej Majove)
Fokker : Haering  Eig. : Y. Jashanica



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH LS BOS
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


2  U/EX  RVDH 
Ch.Urania Princess Krylov

Geb.: 11122003  DWZB B  17263
(Patriot Krylov  x  Russian Revenge Krylov)
Fokker : Hana Krylova  Eig. : R. Jakob


3  U/EX   
Ch.Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : Kathrin & Uwe Franz



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet.Ch. 
Hexe

Geb.: 03051995  B Reg.  0-77
(  x  )
Fokker :   Eig. : K. Franz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be