index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
29-3-2008  Luxembourg CACL-CACIB  (L)
Keurmeester : André van den Broek (NL)

Resultaten & foto's ingestuurd door : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski - Wela Steenvoorden - Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACL-CACIB-BOB Zaranov Ekatarina Bellanova   CACL-CACIB-BOS  Turgai's Hajatin

  31 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 19 Teven)


Reuen Babyklas


1  VB/VP/TP   
Herkan des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH 
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
F./Eig. : Hesbois Ch.



Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Leicro's Zchelan

Geb.: 14092007  SKK  62878/2007
(Leicro's Russian Zwartkopf  x  Leicro's Russian Zuntrip)
Fokker : Lillemor Croneryd  Eig. : Hesbois Ch.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Ch.Jeune 
Dober-Kopp Indian

Geb.: 14062007  MET OAG  919/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : N. Tibay


2  U/EX   
Bastien's Ulysian

Geb.: 04042007  OHZB BA  1204
(Belogrudnji Berkut Wolkowo  x  Traviata Nijinski Ballet)
Fokker : Gaischnek S.  Eig. : Titze Edith


3  U/EX   
Endreij Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17726
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


4  ZG/VG/TB   
Dworjanin Jablochkov

Geb.: 05052007  NHSB  2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Hochotuschka Raschi-Pack Buran)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Smid E.A.


  ZG/VG/TB   
Kirow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17736
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : V. Konieczny



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Zaranov Edik Barishnikov

Geb.: 26052006  DKK  11243-2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
Fokker : Lervad P.  Eig. : W. & H. Steenvoorden


2  U/EX  RCACL 
Boran du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014843
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : Bourrasset G.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOS
Ch.Turgai's Hajatin

Geb.: 05102004  DWZB B  17379
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G. u. M. Franz  Eig. : H.u.M.Bollbach


2  U/EX  RCACL-RCACIB 
Ch.Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U


3  U/EX   
Ch.Sambor Martinville

Geb.: 26092005  PKR.X  6025
(Morris Freiherr v Stillwater  x  Ambicja Wladca Traw)
Fokker : M. Walker  Eig. : Danuta Freiherr



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   
Henya des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH 
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
F./Eig. : Hesbois Ch.



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Ch.Jeune 
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Ailica's Georgia

Geb.: 06032007  DWZB B  17705
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
F./Eig. : A. Wolf


3  U/EX   
Felina de Voshak

Geb.: 27042007  LOE  1734411
(Russkiy Standart Barchuk  x  Glazur)
F./Eig. : Zapatero M.


4  ZG/VG/TB   
Elyn Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17730
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
Fokker : D Renelt  Eig. : M. & L. Vanwelckenhuyzen



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOB
Zaranov Ekatarina Bellanova

Geb.: 26052006  DKK  11248/2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
F./Eig. : Lervad P.


2  U/EX  RCACL 
Apassionata Nijinski Ballet

Geb.: 03062006  CMKU B  2410/06
(Azeem Variage Gold  x  Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Titze Edith


3  U/EX   
Ailica's Fabulous Fawn

Geb.: 09062006  DWZB B  17612
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Horle


4  U/EX   
Turgai's Indy

Geb.: 04102006  DWZB B  17667
(Turgai's Gil  x  Turgai's Faij)
F./Eig. : G.u.M. Franz


  U/EX   
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  14871
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


  U/EX   
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg



Teven Open klas


1  U/EX  CACL 
Ischyma Genoveva

Geb.: 16092004  DWZB B  17349
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : M. Bourrasset G.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Darlin van Wisinskaja

Geb.: 08032004  LOSH  952610
(Ouragan az Aftab Faizabad  x  Udatschka van Wisinskaja)
F./Eig. : G. Gillemot


2  U/EX  RCACL 
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart


3  U/EX   
Ch.Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
F./Eig. : D. Renelt



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL-RCACIB 
Ch.Ailica's Dark Ruby

Geb.: 28102002  DWZB B  17083
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A Wolf


2  U/EX  RCACL 
Ch.Bojana de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  15025
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : M. Mme Thalgott  Eig. : Alves J.


3  U/EX   
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
F./Eig. : J. Buchmann



Teven Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann



top


© 2005-2019 web.barsoi.be