index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
22-3-2008  Köln CAC  (D)
Keurmeester : W. Baumann (D) Reuen-Mâles-Males / F.G. Gerritsen (NL) Teven-Femelles-Females 

Resultaten : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski & Deborah Soete - Foto : Deborah Soete


  36 ingeschreven barsoi's (17 Reuen / 19 Teven)


Reuen Puppyklas


abs     
Borzowski's Nice Man Jack

Geb.: 31072007  NHSB  2691931
(Borzowski's Oskar Orlow  x  Borzowski's Hanna Havanna)
Fokker : A. Nilsson  Eig. : M. Tuip


abs     
Ischyma Lentay

Geb.: 01082007  DWZB B  17765
(Ch. Aladin Variage Gold  x  Ch. Ischyma Baala)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Jgd CAC JBOB
Barzaya Fürst Orzoweij

Geb.: 07032007  SHSB  660955
(Barzaya Jarnac  x  Svetlana-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : Schütz H.


2  U/EX  Jgd RCAC 
Dworjanin Jablochkov

Geb.: 05052007  NHSB  2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Hochotuschka Raschi-Pack Buran)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Smid E.A.


3  ZG/VG/TB   
Egil Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17725
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


4  ZG/VG/TB   
Endreij Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17726
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Velikij Lovek

Geb.: 12112006  DWZB B  17679
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggström C.  Eig. : M. Aulike



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Joschij vom Sölring Hüs

Geb.: 13012005  DWZB B  17407
(Gorijn vom Sölring Hüs  x  Elmaya v. Troybhiko)
Fokker : H.+I.Neumann  Eig. : P.-J.+R.Euskirchen


2  U/EX  RVDH RCAC 
Enuk v. Pazjino

Geb.: 07032006  DWZB B  17616
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : Braun A.


3  U/EX   
Red Eagle Lelant Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528363
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kluiters/vd Broek


4  U/EX   
Ischyma Heiduck

Geb.: 20032005  DWZB B  17428
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Helena M. Häkansson


abs     
Tschudo Hortus

Geb.: 21012003  DWZB B  17315
(Nikita Grotius  x  Igray Abigal)
Fokker : R. Michalak  Eig. : Schorre-Stallmann


abs     
Jurij aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17394
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M.u.U. Küper


  U/EX   
Ariel Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17355
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : Jabin-Maus E.


  U/EX   
Ailica's Eleski

Geb.: 03032006  DWZB B  17575
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Aulike



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB BIS
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  U/EX  RVDH 
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Teven Puppyklas


  B/P   
Crimée du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015100
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Kettner S.


  VB/VP/TP   
Chaijka

Geb.: 30062007  LOI  0815767
(Ailica's Chamberlain  x  Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : E. Bertolini  Eig. : M. Wille


  VB/VP/TP   
Candella Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17762
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
F./Eig. : V. Stinner



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Ljudmilla aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17748
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Naus C.


2  ZG/VG/TB   
Velikij Ljudmilla

Geb.: 12112006  SKK  10171/2007
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggstrom  Eig. : M. Wille


abs     
Elyn Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17730
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
Fokker : D Renelt  Eig. : M. & L. Vanwelckenhuyzen



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Ninotschka Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17623
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : S. Locher


abs     
Ailica's Fabulous Fawn

Geb.: 09062006  DWZB B  17612
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Horle



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Baruschka's Krassiwaja

Geb.: 16052005  DWZB B  17463
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schönfeld  Eig. : V. Niekamp


2  U/EX  RVDH 
Uljanow Barsois Carenina

Geb.: 05062005  DWZB B  17482
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Breitenbach A.


3  U/EX   
Freya Felowska v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 08032004  NHSB  2497516
(Ch Kuskaya's Arak  x  Ch Duschinka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : Christenhusz S


4  U/EX   
Tovaritch's Boltuska

Geb.: 23072005  RN  042561
(Ch. Pierre-Maitre de Tchesskaïa  x  Helinka v. Sölring Hus)
Fokker : G+L Hancock  Eig. : Euskirchen R.+P.J.


  U/EX   
Taschenka du Grand Fresnoy

Geb.: 07082002  LOF  013843
(Orlov du Grand Fresnoy  x  Ch Marina Vlady du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Kettner S.


  ZG/VG/TB   
Lovely Butterfly Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528367
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


  U/EX   
Svetlitsa

Geb.: 14122003  DWZB B  17804
(Palash iz Losinki  x  Mazurka)
Fokker : L.V. Gorshenkova  Eig. : Jabin-Maus E.


  ZG/VG/TB   
Blagorodnja Krasota Zhadkaya

Geb.: 04032002  NHSB  2385577
(Pagranitsjniki Aristoff  x  Poslusjneye Wihri Gornastajka)
Fokker : Smid E.A.  Eig. : E.A. Smid


  ZG/VG/TB   
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : M. Richter/E. Kirsch



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH CAC (New Dt.Ch.S&L) BOS
Ch.Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Renelt Dagmar



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Wonna Wiosna Stepowy Goniec

Geb.: 15032002  PKR.X  4945
(Ch Rakenlov Beliy Baritsnik  x  Ch Bieriozka Ouma Bojarow)
Fokker : K Rychlik  Eig. : V Stinner



top


© 2005-2019 web.barsoi.be