index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
8-3-2008  Poitiers CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : Mr Jean-Jacques Dupas (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



JBOB-3 Junior BIG Charunija de l'Hermitage d'Eole   CACS-CACIB-BOB
Lynx Winds of Joy
CACS-CACIB  Anaieff de l'Hermitage d'Eole


JBOB - 3 Junior BIG Charunija de l'Hermitage d'Eole    


CACS-CACIB-BOB-BIG Lynx Winds of Joy    

  22 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 13 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Chateau d'Amboise du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015096
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


2  VB/VP/TP   
Chateau de Chenonceau du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015095
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Brassok Karel Appel

Geb.: 15052007  SKKS  49103/2007
(Lynx St Elmos Fire  x  Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : M. Dirksen  Eig. : M. Mirailles T.


2  ZG/VG/TB   
Bunchuk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014867
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Saudobert Th.&D.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB 
Anaieff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014653/02644
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia-Impériale d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : Saubobert Th.&D.


2  U/EX   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654/02639
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


3  U/EX   
Art Deco du Grand Fresnoy

Geb.: 23022005  LOF  014517
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Turquoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon



Teven Puppyklas


1  B/P   
Catherine de Medicis du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015097
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Doloris M.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB-3 BIG Junior
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Couronne De Reine du Grand Fresnoy

Geb.: 26022007  LOF  015015
(Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Caccia Bistkupstwo)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS-RCACIB 
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  14871
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Belaïa de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014755/03087
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB-BIG
Lynx Winds of Joy

Geb.: 09022006  SKKS  22909/2006
(Moryjak Wild is the Wind  x  Lynx Classis Musis)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : M. Mirailles T.


2  U/EX   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Nevers/Riche


3  U/EX   
Blanche de Castille du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014895
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


4  ZG/VG/TB   
Bomba Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14820/3069
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : Mme Barillet


5  ZG/VG/TB   
Urrika

Geb.: 14112003  LOF  014091/02934
(Orozco  x  Siberie du Domaine Du Parc Imperial)
Fokker : M. Maignes J.  Eig. : Mme Barillet


abs     
Ada dite Annouchkaia

Geb.: 21052005  LOF  14532/03019
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Josette Lalemend



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Ch.Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be