index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
24-2-2008  Gent CAC-CACIB (Grote Prijs - Grand Prix Gustave Beernaerts) Flanders Dog Show  (B)
Keurmeester : Mr. Pierre Renard (F) Reuen/Mâles/Males - Mr. Jean Brixhe (B) (Teven/Femelles/Females) 

Foto's ingestuurd door Gérard Mahé, Sylvie Guillon & Greet Schalenbourg




Foto's Beste Puppy - Beste Jeugd - B.O.B.



BOB - B.O.G. - 8 B.I.S.
Veteran BOB
Multi Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka   BOS - CAC-CACIB  Bliostka de l'Hermitage d'Eole

  29 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 16 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  LOF  351781
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Prijs - Prix Gustave Beernaerts JBOB
Lesnitschewo aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17744
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Veronique Jans


2  U/EX   
Gaiko Wolfskaïa

Geb.: 07052007  LOSH  1021407
(Attila Wolfskaïa  x  Elizaveta Wolfskaïa)
F./Eig. : Vuylsteke A


3  ZG/VG/TB   
Corsakov-Imperator d'Ymauville

Geb.: 24042007  LOF  15018
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : Strube G. & D.


4  ZG/VG/TB   
Gjulien des Steppes Glacées

Geb.: 01052007  LOSH  1020539
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Bohémienne Wolfskaïa)
F./Eig. : M. M. Landrain


  ZG/VG/TB   
F'Immigrant des Steppes Glacées

Geb.: 17122006  LOSH  1012854
(Ch. Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. M. Landrain



Reuen Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Ailica's Eglon

Geb.: 03032006  DWZB B  17574
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Silke Matyssek



Reuen Open klas


1  ZG/VG/TB   
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  ZG/VG/TB   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Ch.Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
F./Eig. : W. de Groot


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


3  U/EX   
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  Grote Prijs - Grand Prix Gustave Beernaerts Vet.BOB - B.O.B. - B.O.G. - 8 B.I.S.
MCh.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : Veronique Jans



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  LOF  351784
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Prijs - Prix Gustave Beernaerts 
Garsova Wolfskaïa

Geb.: 07052007  LOSH  1021413
(Attila Wolfskaïa  x  Elizaveta Wolfskaïa)
F./Eig. : Vuylsteke A


2  U/EX   
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
f'Isvestia des Steppes Glacées

Geb.: 17122006  LOSH  1012862
(Ch. Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. M. Landrain


4  ZG/VG/TB   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


  ZG/VG/TB   
Gjezabel des Steppes Glacées

Geb.: 01052007  LOSH  1020544
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Bohémienne Wolfskaïa)
F./Eig. : M. M. Landrain



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC-CACIB Grote Prijs - Grand Prix Gustave Beernaerts BOS
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  14871
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


3  U/EX   
Fharmonie des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH  0999128
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Landrain M



Teven Open klas


1  U/EX   
Ulhanaskaïa L'Odysee de Tchesskaïa

Geb.: 26042003  LOF  014054
(Patchkov de Tchesskaïa  x  L'Odysee de Tchesskaïa)
Fokker : J.P. Pezet  Eig. : A. Vuylsteke


2  U/EX   
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
F./Eig. : W. de Groot



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX   
Ch.Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
F./Eig. : J. Buchmann


4  U/EX   
Ch.Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann



top


© 2005-2019 web.barsoi.be