index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
17-2-2008  Bourges CACS  (F)
Keurmeester : M. Mattera Cassandre (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



BOB BIG3 MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole    

  23 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 16 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007   
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Borenoff des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14922
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Danielle Gutierrez


2  ZG/VG/TB   
Cantemir du Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF  014956
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon


3  ZG/VG/TB   
Cifichenko de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14967
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil



Reuen Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  14754
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier



Reuen Open klas


1  U/EX  RCACS 
Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014263/02592
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Ralietka)
Fokker : Mme Trefoux N.  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACS 
Boudionny Homiérovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14813/02642
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V Kojine  Eig. : M. Lechifflart



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Chaan-Volga d'Aleksandrovsh

Geb.: 19052007  LOF 
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Volga de la Plaine du Luzas)
Fokker : Mme Laurent  Eig. : Mme Guyomard-Delage


  B/P   
Czarina du Clos des Sabines

Geb.: 15072007  LOF  15047
(Fausto de Silvergrey  x  Tsvetana Sergueïevna du Domaine d'Iasnaia Poliana)
F./Eig. : M. Mme Boillon


  VB/VP/TP   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007   
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Calinka-Tchernavorawska

Geb.: 16022007  LOF  14933
(Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Tchernava Sergueievn Du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
F./Eig. : M. Rondier


2  U/EX   
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14973
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


3  ZG/VG/TB   
Cibiriatchka Tchernavorowska

Geb.: 16022007  LOF  014931
(Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Tchernava Sergueievn Du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Rondier A.  Eig. : Gillot B.


4  ZG/VG/TB   
Capriza de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14972
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : Riche-Nevers I.&Ph.


abs     
Czarine des Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF  14953
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  14871
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Arkounadream's Bons Baiser de Russie

Geb.: 31052006  LOF  14871
(Udar Homiérovitch Boldareffchino  x  Sibérie des Atreides d'Arrakis)
Fokker : M. A. Pasquier  Eig. : Mme Trefoux


3  ZG/VG/TB   
Dober Kopp Virag Lanya Cyklon

Geb.: 30082006  LOAG  887/06
(Dober Kopp Red Taifun  x  Dober Kopp Pannon Virag)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Mmes Riche/Guillon



Teven Open klas


1  U/EX  CACS 
Bomba Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14820/3069
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : Mme Barillet


2  ZG/VG/TB   
Vaika des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014299
(Tzar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mlle Bley


3  ZG/VG/TB   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Nevers/Riche


abs     
Volga du Domaine D'Iasnaia Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014265/02952
(Tsavo du Château de la Taurie  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Cécile Gouarin



Teven Kampioensklas


1  U/EX   BOB 3BIG
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



top


© 2005-2019 web.barsoi.be