index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
17-2-2008  Rheinberg Nat.VDH CAC  (D)
Keurmeester : Uwe Fischer (D)

Resultaten en foto's ingestuurd door Geert Govaerts & Greet Schalenbourg



VDH CAC BR BOS Jason vom Tollhaus   VDH CAC BH BOB  Jelena aus dem Zarenreich

  20 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 12 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B 
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug


2  VB/VP/TP   
Kandis vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B 
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
F./Eig. : Brigitte Döring



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Egil Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17725
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


  G/B   
Ailica's Gudikov

Geb.: 06032007  DWZB B 
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Aulike



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Ailica's Eleski

Geb.: 03032006  DWZB B  17575
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Aulike


2  ZG/VG/TB   
Velikij Lovek

Geb.: 12112006  DWZB B  17679
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggström C.  Eig. : M. Aulike



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH-CAC Rheinlandsieger BR BOS
Jason vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17553
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
F./Eig. : Brigitte Döring



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH (New VDH Ch.) 
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC Rheinlandjugendsiegerin JBOB
Ailica's Georgia

Geb.: 06032007  DWZB B 
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
F./Eig. : A. Wolf


2  ZG/VG/TB   
Ekaterina Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17732
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Jutta u. Axel Tomczak



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Galateia ze Dvora Kralove

Geb.: 11062006  DWZB B  17629
(Raynbo's Al-Ha-Nissim  x  Fanuschka ze Dvora Kralove)
F./Eig. : H. Buroh



Teven Open klas


1  U/EX  VDH-CAC Rheinlandsiegerin BH BOB
Jelena aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17395
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : M. Klug


2  U/EX  RVDH-RCAC 
Jamarqui Angora

Geb.: 06052006  DWZB B  17644
(Jamarqui Axesunamoon  x  Ischyma Evelyn's Star over Jamarqui)
Fokker : Alma Oakley-Abrahams  Eig. : E. Kirsch & P. Seidel


3  U/EX   
Gruschinka Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17281
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : Skibitzki Sabine


4  ZG/VG/TB   
Dasha Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17292
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : Jutta u. Axel Tomczak


abs     
Efrosinija von Zarskoje Selo

Geb.: 26082004  NHSB  2579372
(Ischyma Brigand  x  Rossia z Palatinu Moravia)
Fokker : Stifter/Hofer  Eig. : Henk van Essen


  ZG/VG/TB   
Aura Divoke Srdce

Geb.: 07082003  CMKU/B/ 
(Oblagov des Princes de Kazan  x  Nora Sofena)
Fokker : Ing. Netrh Milan  Eig. : H. Buroh



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Renelt Dagmar



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Ailica's Dark Ruby

Geb.: 28102002  DWZB B  17083
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A Wolf


2  U/EX  RVDH (New VDH Ch.) 
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel



top


© 2005-2019 web.barsoi.be