index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
17-2-2008  Langerwisch CAC  (D)
Keurmeester : Frau Doppelreiter Marie-Luise (A)

Resultaten ingestuurd door : Manfred Stephan, Gerd-Christian, Annie Rogiers
Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



VDH BR BOB Ch. Ischyma Hitan Rayen   VDH CAC BH BOS  Eschowa v.d. Windhundranch

  25 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 14 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Baikal Cirhan Av Adelrose

Geb.: 04062007  N  1359607
(Gjiway's Jr. Hajduck  x  Nova Primadonna Av Fiascho)
Fokker : H. Klüver  Eig. : Burkert & Poidinger M.&T.


  VB/VP/TP   
Fjodor v.d. Windhundranch

Geb.: 30072007  DWZB B  17771
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Birjuschka v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : Raulin Sylvia



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Jg.Anw. JBOB
Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH-CAC 
Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


2  U/EX  RVDH 
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17619
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


3  ZG/VG/TB   
Eyk v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17571
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : E. Hartmann  Eig. : E. Wandzich



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH-RCAC 
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


2  U/EX  RVDH 
Baruschka's Kortschagin

Geb.: 16052005  DWZB B  17458
(Ch Katz Rhythm of the Night  x  MCh Baruschka's Halatka)
F./Eig. : Sabine Schönfeld


3  ZG/VG/TB   
Klingsor's Valentin

Geb.: 11052005  DWZB B  17464
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : S. Kroll


abs     
Chassim von der Beresina

Geb.: 06032004  DWZB B  17270
(Ailica's Chamberlain  x  Ewroschka Zarownik)
Fokker : Evelyn Strehle  Eig. : Maren Wolf-Wierig



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BR BOB
Ch.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Henriette Zarownik

Geb.: 04072007  DWZB B  17756
(Nabor Gatschina  x  Galina Zarownik)
Fokker : H. Kasimir u. S.Roehl  Eig. : S. Roehl



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Ekatarina v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17649
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : D. Reinsberger


2  ZG/VG/TB   
Lynx Power of Love

Geb.: 14122006  S  14515/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Spengler L.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH-CAC BH BOS
Eschowa v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17650
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : C. Koch


2  U/EX  RVDH-RCAC 
Rasswet's Batessa

Geb.: 06052006  DWZB B  17607
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille


3  U/EX   
Rasswet's Belana

Geb.: 06052006  DWZB B  17604
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille


4  U/EX   
Ailica's Fenja

Geb.: 09062006  DWZB B  17615
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Himstedt P. u. A.



Teven Open klas


1  U/EX  VDH 
Bilans Cma Gaja

Geb.: 13102003  PKR.X  5393
(Ch Bilans Amsterdam  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomasz Kuszyk  Eig. : Schmeller G.


2  ZG/VG/TB   
Galina Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17279
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : H. Kasimir  Eig. : S. Roehl



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


2  U/EX  RVDH 
Ch.Victoria Misty Blue River

Geb.: 10072002  PKR.X  5073
(Morris Freiherr v Stillwater  x  Romaticzyna Raisa Polot)
Fokker : K. Maduschka  Eig. : Dr. R. Hille


3  U/EX   
Ch.Zuliko v.d. Windhundranch

Geb.: 21092002  DWZB B  17063
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : Koch/Raddatz



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet.Anw. 
Ch.Darja vom Fasaneneck

Geb.: 15091998  DWZB B  16439
(MCh. Interes Aristion Bohemia  x  Zagredza CS Ariana)
Fokker : Ahlfänger D.  Eig. : Kromrel I.


2  U/EX   
Ch.Pamina v.d. Windhundranch

Geb.: 05041997  DWZB B  16210
(Ch Odin a.d. Zarenreich  x  Ch Heleika v.d. Windhundranch)
F./Eig. : B. Schwarz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be