index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
27-1-2008  Moeskroen CAC-CACIB (Borzoi special BBC)  (B)
Keurmeester : Mrs. Misterka Wieslawa (PL)

Resultaten en foto's ingestuurd door Greet Schalenbourg




Beste Jeugd & Reuen-Teven CAC-CACIB&RCAC-RCACIB



CAC-CACIB BOB Ch. Cymabresjeva Jevkai   CAC-CACIB BOS  Tatiana Triskell d'Al Kerby

  19 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 12 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Czar de Laika des Tsars

Geb.: 23032007  LOF  14977
(Borodino Bakhar  x  Vinga of Scotch Dream)
F./Eig. : Deprez G.+T.



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier



Reuen Open klas


1  U/EX   
Borodino Bakhar

Geb.: 20062005  LOF  14837/2618
(Ch Colhugh Yan Joy Cymru  x  Borodino Barishnya)
Fokker : Mme Rimell  Eig. : Deprez G.+T.


2  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez


abs     
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB (New Int.Ch.) BOB
Ch.Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
F./Eig. : W. de Groot


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Calova des Crocs de la Molière

Geb.: 23062007  LOF 
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Billa-Od- Chlumecke)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin C.


2  VB/VP/TP   
Cassandre de Laika des Tsars

Geb.: 27052007  LOF 
(Borodino Bakhar  x  Volga of Scotch Dream)
Fokker : Deprez G.+T.  Eig. : Hendoux A-J



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Baika des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14926
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps M.  Eig. : Kolbasin C.



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Artemis du Pré du Château

Geb.: 06102001  LOSH  898342
(Zadkine du Pré du Château  x  Ulanova du Pré du Château)
F./Eig. : V. Sauveur


2  U/EX   
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
F./Eig. : W. de Groot


abs     
Virinea du Cot-Regnier dite Garance

Geb.: 13102004  LOF  014370/2985
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure D.  Eig. : Mlle Codron Catherine



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart


2  U/EX   
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps M.  Eig. : Kolbasin C.



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Ailica's Dark Ruby

Geb.: 28102002  DWZB B  17083
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A Wolf


2  U/EX   
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
F./Eig. : J. Buchmann


3  U/EX   
Ch.Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann



top


© 2005-2019 web.barsoi.be