index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
26-1-2008  Montpellier CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : Mme Casale (I)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé


  20 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 12 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Comte Igor du Chateau de la Taurie

Geb.: 09052007  LOF  014982
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Talibane du Chateau de la Taurie)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mlle Font M.


2  VB/VP/TP   
Frayer de Vozhak

Geb.: 27042007  LOE 
(Russkiy Standart Barchuk  x  Glazur)
F./Eig. : Mme Zapatero Kozhevnkova M.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   BOS
Boranov de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014866
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : Mme Neaume D.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACS-CACIB 
Boris-Beltchonok d'Aleksandrovsh

Geb.: 06062006  LOF  14823
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Valerie de la Plaine de Luzas)
Fokker : Mme Laurent  Eig. : Mme Buira


2  U/EX  RCACS-RCACIB 
Boudionny Homiérovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14813/02642
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V Kojine  Eig. : M. Lechifflart



Reuen Open klas


1  U/EX   
Apocalyps Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 10042005  LOF 
(Cymabresjeva Elkai  x  Tanketka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine V.  Eig. : Mme Guignard De Thy


2  U/EX   
Tsavo du Chateau de la Taurie

Geb.: 11022002  LOF  013665/02471
(Oxip de Beloussof  x  Jodie du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine


3  ZG/VG/TB   
Bob Morane In The Name Of Love

Geb.: 18052006  LOF  014745/02656
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard P.  Eig. : Mme Savino A.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14873
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  VB/VP/TP   
Comtesse-d'Or du Chateau de la Taurie

Geb.: 09052007  LOF  014984
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Talibane du Chateau de la Taurie)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Basha des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  014923
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps M.  Eig. : Mlle Garinot P.


2  U/EX   
Esenia de Vozhak

Geb.: 29032007  LOE  1717500
(Rus de Silvergrey  x  Alevtina de Vozhak)
F./Eig. : Mme Zapatero Kozhevnkova M.


3  ZG/VG/TB   
Napvirag Babouchka Dober-Kopp

Geb.: 30082006  MET OAG  0024532
(Dober Kopp Red Taifun  x  Dober Kopp Pannon Virag)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : M. Harani F.



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Aiga des Vignobles de la Canterrane

Geb.:   LOF  014651
(Sloi des Vignobles de la Canterrane  x  Tzarina des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Esnault  Eig. : Mme Ayuso


2  U/EX  RCACS 
Ulovna de la Plaine du Luzas

Geb.: 28082003  LOF  014135/02924
(Ozroff des Princes de Kazan  x  Monia des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Lis R.  Eig. : Mlle Garinot P.


3  U/EX   
Ch.Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Guillon Sylvie


4  U/EX   
Vanouchka az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  LOF  014374/03004
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier & Dry  Eig. : M. Harani


5  U/EX   
Talibane du Chateau de la Taurie

Geb.: 11022002  LOF  013664/02813
(Oxip de Beloussof  x  Jodie du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine


6  U/EX   
Anaconda Homierovitch Boldareffchino (dite Alinka)

Geb.: 10042005  LOF  014585/03066
(Cymabresjeva Elkai  x  Tanketka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine V.  Eig. : Mme Izopet A.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



top


© 2005-2019 web.barsoi.be