index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
19-1-2008  Nürnberg CAC-CACIB  (D)
Keurmeester : Herr Jochen E. Eberhardt (D)

Resultaten en foto's ingestuurd door Deborah Soete



VDH CACIB BOS Jantar aus dem Zarenreich   VDH CACIB BOB  Ischyma Fashion

  16 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 11 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Moonglow Mazeppa Sokolow

Geb.: 17072006  SHBS  654377
(Majenkir Timeless Arts  x  Ch. Odaliska du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Gabriele Schmid



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC RCACIB (New German DWZRV Ch.) 
Ch.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB BOS
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick


2  U/EX  RVDH 
Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


abs     
Ch.Fiedlaw Macheath

Geb.: 30042005  OAG  847/H/05
(Manitias Aces Hig for Yadasar  x  Manitias Turendot for Fledlaw)
Fokker : Dewfall  Eig. : Koppany Agnes



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JVDH 
Ischyma Kamee

Geb.: 08012007  DWZB B  17674
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Gabriele Lohner


2  ZG/VG/TB   
Ailica's Galadriel

Geb.: 06032007  DWZB B  17704
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : P.u.P.Krauß


  G/B   
Ekatarina v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17649
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : D. Reinsberger



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Ailica's Fabulous Fawn

Geb.: 09062006  DWZB B  17612
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Horle


2  ZG/VG/TB   
Ninotschka Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17623
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : S. Locher



Teven Open klas


1  ZG/VG/TB   
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : M. Richter/E. Kirsch


2  ZG/VG/TB   
Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB BOB
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


2  U/EX  RVDH RCACIB 
Majenkir Mercuria

Geb.: 11042005  SHSB  644916
(Ch Majenkir Nearctic  x  Ch Majenkir Whimsical Escapade)
Fokker : K. Staudt-Carlabona  Eig. : G. Schmid


3  U/EX   
Hera z Bilmy

Geb.: 12022004  DWZB B  17491
(Polongain Griffin  x  Calypso z Bilmy)
Fokker : Parizkova  Eig. : H. Messner


abs     
Ch.Dober Kopp Pannon Remeny

Geb.: 08062001  MET OAG  715/01
(Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Ch Anuschka aus dem Zarenreich)
F./Eig. : Koppany Agnes



top


© 2005-2019 web.barsoi.be