index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
2-12-2007  Wels CACA-CACIB  (A)
Keurmeester : Frau Judit Szankna (H)

Resultaten en foto's ingestuurd door Stephan Hüttner



JCAC-JBOB-BOB-BOG2 Orlow Kalinow    

  13 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 8 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC (New Austrian Junior Champion) JBOB-BOB-BOG2
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner



Reuen Open klas


  o.a.   
Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACA-CACIB 
Patriot Sofena

Geb.: 06022005   
(Ingo Sofena  x  Dober-Kopp Pannon Rozsa)
Fokker : A. Mudra  Eig. : A. Mudra


2  U/EX  RCACA-RCACIB 
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick


3  U/EX   
Ch.Voursk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  MET/OAG  851/H/06
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Koppany Agnes



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Mija Balsaja Achota

Geb.: 04122006   
(Avanturin  x  Aurora Russkiy Standard)
Fokker : Sir Dusan  Eig. : Michal Herman



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACA-RCACIB 
Apassionata Nijinski Ballet

Geb.: 03062006   
(Azeem Variage Gold  x  Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Ing. L. Burianova



Teven Open klas


1  ZG/VG/TB   
Baroane Nocturne de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF 
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Ch. Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : Thalgott  Eig. : E. Titze



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACA 
Stepun's Ustinowa

Geb.: 30102002   
(Stepun's Pertsch  x  Ch Stepun's Ninoschka)
Fokker : D.Woehrle/A.K.Behrbalk  Eig. : Mag. Edith Jenewein



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACA-CACIB 
Dober-Kopp Black Sirocco

Geb.: 24102004  MET OAG  806/04
(Hassini aus Duchess  x  Ch Oriana Az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


2  U/EX  RCACA 
Ursa Ulanova Spirit of The Tsar

Geb.: 05102002  DWZB B  17099
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E. Titze  Eig. : E. Titze


  ZG/VG/TB   
Hera z Bilmy

Geb.: 12022004  DWZB B  17491
(Polongain Griffin  x  Calypso z Bilmy)
Fokker : Parizkova  Eig. : H. Messner


  ZG/VG/TB   
Ch.Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : Kathrin & Uwe Franz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be