index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
1-12-2007  Wels CACA-CACIB  (A)
Keurmeester : Frau Ing. Silvia Radnetter (A)

Resultaten en foto's ingestuurd door Stephan Hüttner



JCAC-JBOB-BOB-BOG Orlow Kalinow    

  15 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 9 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC JBOB - BOB - BOG
Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


2  ZG/VG/TB   
Dariusz vom Schloss Perchino

Geb.: 31012007   
(Vaskes Victor  x  Barinya aus dem Nibelgau)
Fokker : Alexandra Gruber  Eig. : Alexandra Gruber



Reuen Open klas


1  U/EX  CACA-CACIB 
Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACA-RCACIB 
Ch.Dober Kopp Matthias Rex

Geb.: 03032003  MEDE  753/03
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany  Eig. : Koppany / Titze


2  U/EX  RCACA 
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick


3  U/EX   
Ch.Voursk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  MET/OAG  851/H/06
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Koppany Agnes



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Mija Balsaja Achota

Geb.: 04122006   
(Avanturin  x  Aurora Russkiy Standard)
Fokker : Sir Dusan  Eig. : Michal Herman


2  ZG/VG/TB   
Stepun's Xarifa

Geb.: 10022007   
(Stepun's Sewastopol  x  Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : Heiss/Jenewein



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACA-CACIB BOS
Apassionata Nijinski Ballet

Geb.: 03062006   
(Azeem Variage Gold  x  Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Ing. L. Burianova


  G/B   
Vaskes Barricada

Geb.: 21022006   
(Amagamma Ferapont  x  Vaskes Ugroza)
Fokker : Victor Shiverskih  Eig. : Alexandra Gruber



Teven Open klas


1  ZG/VG/TB   
Dober-Kopp Black Sirocco

Geb.: 24102004  MET OAG  806/04
(Hassini aus Duchess  x  Ch Oriana Az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


2  ZG/VG/TB   
Ursa Uljana Spirit of the Tsar

Geb.: 05102002   
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E. Titze  Eig. : Herbert Mayer



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACA 
Stepun's Ustinowa

Geb.: 30102002   
(Stepun's Pertsch  x  Ch Stepun's Ninoschka)
Fokker : D.Woehrle/A.K.Behrbalk  Eig. : Mag. Edith Jenewein



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACA-RCACIB 
Hera z Bilmy

Geb.: 12022004  DWZB B  17491
(Polongain Griffin  x  Calypso z Bilmy)
Fokker : Parizkova  Eig. : H. Messner


2  U/EX  RCACA 
Ch.Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : Kathrin & Uwe Franz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be