index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
18-11-2007  Kortrijk Eurodogshow CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Dhr W. Buitenkamp (NL)

Foto's ingestuurd door Gérard Mahé, Sylvie Guillon & Greet Schalenbourg




Foto erering



CAC-CACIB BOB Borodino Bakhar   BOS MCh.  Pyashka de Xanishka

  30 ingeschreven barsoi's (16 Reuen / 14 Teven)


Reuen Babyklas


  B/P   
Cosaque de Laika des Tsars

Geb.: 27052007  LOF 
(Borodino Bakhar  x  Volga of Scotch Dream)
Fokker : Deprez G.+T.  Eig. : Deprez G.+T.



Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Czar de Laika des Tsars

Geb.: 23032007  LOF  14977
(Borodino Bakhar  x  Vinga of Scotch Dream)
Fokker : Deprez G.+T.  Eig. : Deprez G.+T.



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Boran du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014843
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : Bourrasset F.


2  ZG/VG/TB   
Dober-Kopp Virag Fia Kegyur

Geb.: 30082006  MET OAG  885/06
(Dober Kopp Red Taifun  x  Dober Kopp Pannon Virag)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


abs     
Dar Z Jurajskich Biskupic

Geb.: 07022007  PKRX  6420
(Belyh Nochey Gordy  x  Astryda Zloasta Wilma)
Fokker : Jusczyk Agata  Eig. : Jusczyk Agata


abs     
Bogdan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  14753
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Perez Fabrice/Gantheil Michelle



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Borodino Bakhar

Geb.: 20062005  LOF  14837/2618
(Ch Colhugh Yan Joy Cymru  x  Borodino Barishnya)
Fokker : Mme Rimell  Eig. : Deprez G.+T.


2  U/EX   
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


3  ZG/VG/TB   
Feodorov des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  991092
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


4  ZG/VG/TB   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez


abs     
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen


abs     
Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014263/02592
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Ralietka)
Fokker : Mme Trefoux N.  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Veronique Jans



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Voursk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  MET/OAG  851/H/06
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Koppany Agnes


2  U/EX   
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck



Teven Babyklas


  B/P   
Catherina de Laika des Tsars

Geb.: 27052007  LOF 
(Borodino Bakhar  x  Volga of Scotch Dream)
Fokker : Deprez G.+T.  Eig. : Deprez G.+T.


abs     
Cassandre de Laika des Tsars

Geb.: 27052007  LOF 
(Borodino Bakhar  x  Volga of Scotch Dream)
Fokker : Deprez G.+T.  Eig. : Deprez G.+T.



Teven Puppyklas


  Vold./Suffis.   
Calinka Du Clos Vrementois

Geb.: 04042007  LOF  14986
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
Fokker : Bourrasset F.  Eig. : Bourrasset F.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  14871
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  ZG/VG/TB   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Nevers/Riche


3  ZG/VG/TB   
Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Ch.Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : Veronique Jans


2  U/EX   
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Ch.Dober-Kopp Pannon Virag

Geb.: 08082001  MET/OAG  709/01
(Javidov az Aftab Faizabad  x  Anischka aus dem Zarenreich)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


abs     
Ch.Faworyta Francuza Polot

Geb.: 13032005  PKRX  5776
(Metel d'Al Kerby  x  Besputaja Bolva Wolkowo)
Fokker : Misterka W.  Eig. : Jusczyk Agata



Teven Veteranenklas


1  U/EX   BOS
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann



top


© 2005-2019 web.barsoi.be