index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
17-11-2007  Kortrijk CAC FCI ESH 2007 KBWC-CRBL  (B)
Keurmeester : Mr. A Sacco - Mrs. R. Reyniers (B)

Foto's ingestuurd door Gérard Mahé, Sylvie Guillon & Greet Schalenbourg


...click hier voor... » Meer Foto's & Foto's Erering



CAC FCI ESH 2007 BOS Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole   CAC FCI ESH 2007 BOB MCh.  Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

  54 ingeschreven barsoi's (17 Reuen / 37 Teven)


Reuen Puppyklas


1  B/P   
Corsakov-Imperator d'Ymauville

Geb.: 24042007  LOF  15018
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : Strube G. & D.


2  B/P   
Gjulien des Steppes Glacées

Geb.: 01052007  LOSH 
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Bohémienne Wolfskaïa)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain


abs     
Zulu Z Palatinu Moravia

Geb.: 09042007  CMKU  B/2506/7
(Darwin Majove Bohemia  x  Uljana Z Palatinu Moravia)
Fokker : Ruzickova Marta  Eig. : Dumalin Michele



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  FCI JESH 2007 JBOB
Bugor Ljoebov Krylataja Ljoebov

Geb.: 30082006  NHSB  2623031
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov  x  Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : A. M. Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker  Eig. : A. M. Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker


2  ZG/VG/TB   
Boran du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014843
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : Bourrasset F.


3  ZG/VG/TB   
Dober-Kopp Virag Fia Kegyur

Geb.: 30082006  MET OAG  885/06
(Dober Kopp Red Taifun  x  Dober Kopp Pannon Virag)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


abs     
F'Immigrant des Steppes Glacées

Geb.: 17122006  LOSH  1012854
(Ch. Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain


abs     
Dar Z Jurajskich Biskupic

Geb.: 07022007  PKRX  6420
(Belyh Nochey Gordy  x  Astryda Zloasta Wilma)
Fokker : Jusczyk Agata  Eig. : Jusczyk Agata



Reuen Open klas


1  U/EX   
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  ZG/VG/TB   
Ave Caesar du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF  014825
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Descheemaeker F.



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC FCI ESH 2007 BOB
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Veronique Jans



Reuen Fokkersklas


1  U/EX   
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Voursk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  MET/OAG  851/H/06
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Koppany Agnes


2  U/EX   
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


3  U/EX   
Ch.Costnov Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  938840
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Gillemot-Vaerendonck


4  U/EX   
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   
MCh.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : Veronique Jans



Teven Babyklas


abs     
Ladjana aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17747
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Margrit Klug



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14873
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : Guillon Sylvie


2  VB/VP/TP   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


3  VB/VP/TP   
Gjezabel des Steppes Glacées

Geb.: 01052007  LOSH 
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Bohémienne Wolfskaïa)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain


4  VB/VP/TP   
Garsova Wolfskaïa

Geb.: 07052007  LOSH 
(Attila Wolfskaïa  x  Elizaveta Wolfskaïa)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Vuylsteke A


  B/P   
Capriza de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14972
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : Riche-Nevers I.&Ph.


  B/P   
Calinka Du Clos Vrementois

Geb.: 04042007  LOF  14986
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
Fokker : Bourrasset F.  Eig. : Bourrasset F.



Teven Jeugdklas


1  U/EX  FCI JESH 2007 
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  U/EX   
Bliostka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  14871
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


3  U/EX   
Jelistaz Rjaviy Blieska

Geb.: 08122006  NHSB  2655897
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru  x  Jelistaz Kiara)
Fokker : S. Holmberg  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


4  U/EX   
Tucha Raisa Krylataja Ljoebov

Geb.: 30082006  NHSB  2623036
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov  x  Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse & N. Rijff-Rademaker  Eig. : Gielisse & N. Rijff-Rademaker


  U/EX   
f'Isvestia des Steppes Glacées

Geb.: 17122006  LOSH  1012862
(Ch. Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain


  G/B   
Cleopatre du Grand Fresnoy

Geb.: 29012007  LOF  14998
(French Dream du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Descheemaeker F


  ZG/VG/TB   
Bojinka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014868
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC FCI ESH 2007 BOS
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Nevers/Riche


2  ZG/VG/TB   
Fharmonie des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH  0999128
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M


abs     
Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton

Geb.: 03052006  DWZB B  17599
(Yard Stepowy Goniec  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Klug M.



Teven Open klas


1  U/EX   
Ch.Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


2  ZG/VG/TB   
Elizaveta Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971449
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Vuylsteke A


3  ZG/VG/TB   
Lovely Butterfly Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528367
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


abs     
Dober-Kopp Charmos Saci

Geb.: 03032003  MET/OAG  756/03
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


  G/B   
Vaskes Zarnitsa

Geb.: 28072003  RKF  1474959
(Vaskes Victor  x  Narjadnaja)
Fokker : M. Shiverskih V.  Eig. : Delecroix-Wallaert



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann


2  U/EX   
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : Veronique Jans



Teven Fokkersklas


1  U/EX   
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Uljana de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014143
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : A. Bacquet


abs     
Jelena aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17395
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX   
Ch.Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters


3  U/EX   
Ch.Dober-Kopp Pannon Virag

Geb.: 08082001  MET/OAG  709/01
(Javidov az Aftab Faizabad  x  Anischka aus dem Zarenreich)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


4  U/EX   
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


abs     
Ch.Faworyta Francuza Polot

Geb.: 13032005  PKRX  5776
(Metel d'Al Kerby  x  Besputaja Bolva Wolkowo)
Fokker : Misterka W.  Eig. : Jusczyk Agata


  U/EX   
Ch.Amour Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885844
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


  U/EX   
Ch.Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Veteranenklas


1  U/EX   Beste Veteraan/Best Veteran/Meilleur Veteran
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  U/EX   
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann


3  U/EX   
Ch.Oriana Az Aftab Faizabad

Geb.: 16021998  MET OAG  655/H/98
(Dorbas vom Solring Hus  x  Foukssia Az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier  Eig. : Koppany Agnes



top


© 2005-2019 web.barsoi.be