index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
17-11-2007  Praha CAC-CACIB  (CZ)
Keurmeester : Herr Antonin Mudra (CZ)

Resultaten en foto ingestuurd door Ute Dick



BOB BIG 4 Crufts Qualifikation Ch. Jantar aus dem Zarenreich   BOS Ch.  Era Majove Bohemia


Reuen/Males CAC-CACIB Ch. Jantar aus dem Zarenreich   RCAC-RCACIB Ch.  Daimon Majove Bohemia

  34 ingeschreven barsoi's (18 Reuen / 16 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  CAJC 
Marat Balsaja Achota

Geb.:    
(Avanturin  x  Aurora Russkiy Standard)
Fokker : Sir Dusan  Eig. : Panyrek P.


2  U/EX   
Harmon Majove Bohemia

Geb.: 30072006   
(Daimon Majove Bohemia  x  Andromeda Majove Bohemia)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Vesela Maria


3  ZG/VG/TB   
Anatol Pribramsky Permonik

Geb.: 22122006   
(Gradivo z Bilmy  x  Cacryschka Majove Bohemia)
Fokker : Senkyr Roman  Eig. : Strnadova Jana


4  ZG/VG/TB   
Andrej Pribramsky Permonik

Geb.: 22122006   
(Gradivo z Bilmy  x  Cagryschka Majove Bohemia)
Fokker : Senkyr Roman  Eig. : Senkyr Roman



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Body z Murky

Geb.: 15032006   
(Gradivo z Bilmy  x  Altamira Moomoon)
Fokker : Perchiva Miloslava  Eig. : Paskova Pavlina


  ZG/VG/TB   
Bodor z Murky

Geb.: 15032006   
(Gradivo z Bilmy  x  Altamira Moomoon)
Fokker : Perchiva Miloslava  Eig. : Uldrychova Blanka



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC 
Bert z Murky

Geb.: 15032006   
(Gradivo z Bilmy  x  Altamira Moomoon)
Fokker : Perchiva Miloslava  Eig. : Perchiva Miloslava


2  U/EX  RCAC 
Darlekin Dream Silent Enigma

Geb.:    
(Russkij Standard Arlekin  x  Authoress Silent Enigma)
Fokker : Krapava Marta  Eig. : Krapava Marta


3  U/EX   
Arpad z Murky

Geb.: 01082004  CMKU/B/  2158/04
(Gradivo z Bilmy  x  Altamira Moomoon)
Fokker : Perchova Miloslava  Eig. : Strnadova Jana


4  U/EX   
Vladimir z Palatinu Morovia

Geb.: 29102005   
(Daimon Majove Bohemia  x  Palomia z Palatinu Moravia)
Fokker : M. Ruzickova  Eig. : D. Juranova


  G/B   
Allegro Ferus Aurealana

Geb.:    
(Russkij Standard Arlekin  x  Agata Balsaja Achota)
Fokker : Wlosokova Dagmar  Eig. : Novakova Simona


  ZG/VG/TB   
X-Files Krylov

Geb.: 03042006   
(Silver Saturn Krylov  x  Twilight Krylov)
Fokker : Krylova H.  Eig. : Krylova H.


  U/EX   
Bon Valdaj Cinske Hedvabi

Geb.:    
(Daimon Majove Bohemia  x  Belinda Balsaja Achota)
Fokker : Havlsova Leona  Eig. : Vejmelkova Gabriela


  U/EX   
Aladar ze Slunecneho Dvora

Geb.:    
(Shakespeare Nijinski Ballet  x  Celine Dion z Bilmy)
Fokker : Gattnarova Pacla  Eig. : Burzal Petr



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB Crufts Qualifikation BOB BIG4
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Daimon Majove Bohemia

Geb.: 20012003  CMKU/B/  1996/03/04
(Os-Anusz  x  Ch. Andrejka Majove Bohemia)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Vesela Maria


3  U/EX   
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


4  U/EX   
Ch.Heweliusz z Pogramicza

Geb.:    
(Azeem Variage Gold  x  Ofelia ze Sfory Caryzy)
Fokker : Tekieli Michalina  Eig. : Pokorna Eva



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Yanika z Palatinu Moravia

Geb.:    
(Darwin Majove Bohemia  x  Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzikova Marta  Eig. : Nedbalkova Mirka



Teven Jeugdklas


1  U/EX  CAJC 
Hermiona Majove Bohemia

Geb.: 30072006   
(Daimon Majove Bohemia  x  Andromeda Majove Bohemia)
Fokker : Vesela Maria.  Eig. : Vesela Maria


2  U/EX   
Anna Darja Pribramsky Permonik

Geb.: 22122006   
(Gradivo z Bilmy  x  Cagryschka Majove Bohemia)
Fokker : Senkyr Roman  Eig. : Senkyr Roman


3  U/EX   
Ekatarina v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17649
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : D. Reinsberger



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Eau de Toilette Silent Enigma

Geb.: 03032006   
(Rajalinjan Baranovitch  x  Authoress Silent Enigma)
Fokker : Krapova Marta  Eig. : Krapova Marta


2  U/EX  RCAC 
Every Love Silent Enigma

Geb.: 03032006   
(Rajalinjan Baranovitch  x  Authoress Silent Enigma)
Fokker : Krapava Marta  Eig. : Polivkova Hana


3  ZG/VG/TB   
Donna v.d. Windhundranch

Geb.: 09022006  DWZB B  17567
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Tundra v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : Schwarz B. u. H.


4  ZG/VG/TB   
Jamarqui Angora

Geb.: 06052006  DWZB B  17644
(Jamarqui Axesunamoon  x  Ischyma Evelyn's Star over Jamarqui)
Fokker : Alma Oakley-Abrahams  Eig. : E. Kirsch & P. Seidel



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-RCACIB 
Ajka z Murky

Geb.: 01082004  CMKU/B/  2159/04
(Gradivo z Bilmy  x  Adamira Moomoon)
Fokker : Rerichova Miloslava  Eig. : Rerichova Miloslava


2  U/EX  RCAC 
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : M. Richter/E. Kirsch


3  U/EX   
Fina Majove Bohemia

Geb.: 04022005  CMKU/B/  2221/05
(Ch. Daimon Majove Bohemia  x  Yaschima Majove CS)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Vesela Maria


4  U/EX   
Comthesa de Silent Enigma

Geb.: 27072004  CMKU/B/  2168/04
(Polongain Griffin  x  Olympiada Nijinski Ballet)
Fokker : Krapova Marta  Eig. : Kirlatkova Martina



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Constalace Silent Enigma

Geb.: 27072004   
(Polongain Griffin  x  Olympiada Nijinski Ballett)
Fokker : Krapava Marta  Eig. : Krapava Marta



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Era Majove Bohemia

Geb.: 06012005  CMKU/B/  2211/05
(Ch. Klingsors Rashwan  x  Andrejika Majove Bohemia)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Vesela Maria


2  U/EX  RCAC 
Ch.Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : K.u.U. Franz


3  U/EX   
Ch.Veruschka du Grand Fresnoy

Geb.: 25062004  DWZB B  17367
(Souverain Russe du Grand Fresnoy  x  Roumaine du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : B. Schwarz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be