index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
10-11-2007  Stuttgart CAC-CACIB  (D)
Keurmeester : Mr. M. Steinbacher (AU)

Resultaten en foto's ingestuurd door Greet Schalenbourg



VDH CACIB BOS Ch. Hera z Bilmy   VDH CACIB BOB Ch.  Titzian de Nikolaiev

  15 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 7 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Velikij Lovek

Geb.: 12112006  DWZB B  17679
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggström C.  Eig. : M. Aulike



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC-RCACIB 
Le Sphinx Hot Chili

Geb.: 06032004  SHSB  638535
(Le Sphinx E'Zatyr  x  Le Sphinx Fillipi)
Fokker : Folgerö  Eig. : R. Erhard-Thurnheer


2  U/EX  RVDH RCAC 
Wassilij v.d. Windhundranch

Geb.: 16082001  DWZB B  16896
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : O. u. S. Kunkel


3  U/EX   
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck



Reuen Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Turgai's Haziz

Geb.: 05102004  DWZB B  17381
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : Franz  Eig. : Neu Daniel



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB BOB
Ch.Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U


2  U/EX  RVDH 
Ch.Dober Kopp Matthias Rex

Geb.: 03032003  MEDE  753/03
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany  Eig. : Koppany / Titze


3  U/EX   
Ch.Vesuvio Spirit of the Tsar

Geb.: 10102002  DWZB B  17101
(Leporello Hegerova  x  Rothesby Swance)
Fokker : E. Titze  Eig. : D. Ziefle/E. Tietze



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Persei's Bitieva Eghna

Geb.: 08032006  LOF  14855
(Persei's Toader Bratsk  x  Persei's Phen Albeda)
Fokker : M. Alain Sauton  Eig. : M. Alain Sauton-Alcantara


2  ZG/VG/TB   
Zoiboys Chevelle

Geb.: 15032006  DWZB B  17631
(Chabibi's Korona-Kazan JC  x  Rosehill GL Serigraph JC)
Fokker : Tabner-Golcher-Thompson  Eig. : Ch. Hassel



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC-RCACIB 
Ch.Romashka's Anjuly

Geb.: 14051999  DWZB B  16605
(Polongain Carinjin  x  Isadora Siglavi)
Fokker : U. Malota  Eig. : U. Malota


2  U/EX  RVDH RCAC 
Shefaro's Mariska Mia

Geb.: 21072002  DWZB B  17109
(Lhaghana Darnilo of Zarina  x  Shefaro Marinos's Fabiana)
Fokker : S.F.Rodarmor  Eig. : R.D.Laguna


3  U/EX   
Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Jelistaz One Little Sweetheart

Geb.: 13052004  DWZB B  17491
(Stravi Red Cloud  x  Jelistaz Ice Cream)
Fokker : S Holmberg/S Soderberg  Eig. : M. Wille



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB BOS
Hera z Bilmy

Geb.: 12022004  DWZB B  17491
(Polongain Griffin  x  Calypso z Bilmy)
Fokker : Parizkova  Eig. : H. Messner



top


© 2005-2019 web.barsoi.be