index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
21-10-2007  Lausanne CAC-CACIB  (CH)
Keurmeester : Khomasuridse R. (RUS)

Resultaten ingestuurd door Deborah Soete


  17 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 9 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Bolchoi d'Al Kerby

Geb.: 07042006  LOS  652855
(Smirnoff Virtay  x  Tanya d'Al Kerby)
Fokker : Edith Maras  Eig. : Christine Jaquier



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-RCACIB 
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Jay Egoiste  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : M. Folgero  Eig. : Combis M.H.


2  U/EX  RCAC 
Ch.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


3  U/EX   
Le Sphinx Hot Chili

Geb.: 06032004  SHSB  638535
(Le Sphinx E'Zatyr  x  Le Sphinx Fillipi)
Fokker : Folger÷  Eig. : R. Erhard-Thurnheer


4  ZG/VG/TB   
Volodai des Princes de Kazan

Geb.: 14062004  LOS  642597
(Oural des Princes de Kazan  x  Russia des Princes de Kazan)
Fokker : Seigner M  Eig. : N. Michaud



Reuen Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Izum

Geb.: 06012004   
(Aspid  x  Amagamma Molva)
Fokker : Vera Nurminskaya  Eig. : I. Schickli



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Ch.Rajalinjan Fai Yarraman

Geb.: 05102004  FIN  16622/05
(Rajalinjan Obssession  x  Rajalinjan Phaedra Pinjara)
Fokker : Saarinen  Eig. : Kirsi Jussila


2  U/EX  RCAC 
Ch.Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Boheme des Princes de Kazan

Geb.: 02042006  LOF  14889
(Urus-Udaloi des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : Seigner M  Eig. : M.Mme Hartmann + Seigner


2  U/EX   
Atagora z Knyazhego Dvora

Geb.: 21032006  LOS  655477
(Irod  x  Barinya z Knyazhego Dvora)
Fokker : Ishenko  Eig. : I. Schickli


3  U/EX   
Barinja du Cot-Regnier

Geb.: 01022006  LOS  652848
(Noureev du Cot-Regnier  x  O'Chistera d'Al Kerby)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : E. Glenne


4  ZG/VG/TB   
Bosliana du Comte de Gruyere

Geb.: 05062006  LOF  14908
(Psovo´ des Princez de Kazan  x  Uliachka du Comte de Gruyere)
Fokker : Mme Nicole Lebret-Genin  Eig. : Mme Christiane Rossel



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-RCACIB 
Vestlana du Cot Regnier

Geb.: 13102004  LOF  14368/02997
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC 
Imperia at Dworjanin

Geb.: 06012004  SHSB  640961
(Ch Aspid  x  Arnagamma Molva)
Fokker : V. Nurminskaya  Eig. : I. Schickli



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC 
Ch.Ulovka du Cot Regnier

Geb.: 19052003  LOF  014045/02935
(Stepun's Pertsch  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Danielle Laurent-Faure


2  U/EX   
Barzaya Hathor dite Maritza

Geb.: 26052004  LOS  632715
(Barzaya Krylat  x  Svetlana d'Ymauville)
Fokker : Mme Doris Gobbo-Muller  Eig. : Mme Neil Duflon


3  U/EX   
Ch.Titania du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2842
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch.Laranova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be