index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
14-10-2007  Dortmund Bundessieger 2007 CAC-CACIB  (D)
Keurmeester : Astrid Wolf (D)

Resultaten & Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



BOB - Ch. Dajanka Alexander    


Bundessiegerin 2007 - Ch. Dajanka Alexander   Bundessieger 2007 - Ch.  Sir Lancelot Second Modnyabistru

  44 ingeschreven barsoi's (20 Reuen / 24 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Bundesjugendsieger 2007 - JVDH 
Bugor Krylataja Ljoebov

Geb.: 30082006  NHSB  2623031
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov  x  Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : A. M. Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker  Eig. : A. M. Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker


2  U/EX   
Ulfur's Allegro

Geb.: 07122006  S  12974/2007
(Tarasov's Designed By Nature  x  Ivegill's Lady Tequila)
Fokker : Holmström Susanne  Eig. : Holmström Susanne u. Troxler Jeannette


3  U/EX   
Kelcorov’s Amazing

Geb.: 10102006  SHBS  661796
(Kelcorov’s Walk On The Water  x  Kelcorov’s Kiss This)
Fokker : Kelley Bunny  Eig. : Jeannette Troxler


4  ZG/VG/TB   
Ogonek Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17656
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Lucas C.u.O.


abs     
Zaranov Emilij Karamazov

Geb.: 26052006  DKK  11245/2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
Fokker : Lervad P.  Eig. : Lervad P.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Jason vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17553
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Brigitte Döring


2  ZG/VG/TB   
Enrico van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598740
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : F. Hoorneman


abs     
Rasswet's Burattino

Geb.: 06052006  S  14677/2007
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : M. Wille  Eig. : Holmberg-Söderberg



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH - RCAC 
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX  RVDH 
Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Barwitzki L


3  U/EX   
Isildur v. Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17386
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : B. Wiemer


4  U/EX   
Holop Raschi-Pack-Buran

Geb.: 14082002  DWZB B  17068
(Sverkay  x  Dascha Rachi Pack Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : N. Kolberg


abs     
Jelistaz Omar Sharif

Geb.: 13052004  S  42009/2004
(Stravi Red Cloud  x  Jelistaz Ice Cream)
Fokker : Holmberg-Söderberg  Eig. : Holmberg-Söderberg



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Taigan Makkroff

Geb.: 02022002  DWZB B  17046
(Perm v. Smetanka  x  Chernena iz Kraznoy Ochoty)
Fokker : Makhroff  Eig. : S.u.S. Grund



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH - CACIB - Bundessieger 2007 BOS
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  U/EX  RVDH - RCACIB 
Ch.Voursk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  MET/OAG  851/H/06
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Koppany Agnes


3  U/EX   
Ch.Charkoff v.d. Beresina

Geb.: 06032004  DWZB B  17269
(Ailica's Chamberlain  x  Elka Ewroschka Zarownik)
Fokker : E. Strehle  Eig. : E. Strehle


4  U/EX   
Lelant the Conqueror

Geb.: 29062003  NHSB imp. GB  2490694
(Vronsky Devils Disciple  x  Lelant Siberian Queen)
Fokker : B. Blyth  Eig. : T. Grijsen Vikaal


  U/EX   
Ch.Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U


  U/EX   
Ch.Blizzard v.d. Windhundranch

Geb.: 26042004  DWZB B  17285
(Ailica's Chamberlain  x  Pamina v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : E. Mendel



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JVDH - Bundesjugendsiegerin 2007 
Zaranov Ekatarina Bellanova

Geb.: 26052006  DKK  11248/2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
Fokker : Lervad P.  Eig. : Lervad P.


2  U/EX   
Natascha Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17625
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Kalinowski R.u.S.


3  U/EX   
Tucha Raisa Krylataja Ljoebov

Geb.: 30082006  NHSB  2623036
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov  x  Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse & N. Rijff-Rademaker  Eig. : Gielisse & N. Rijff-Rademaker


4  U/EX   
Jelistaz Rjaviy Blieska

Geb.: 08122006  NHSB  2655897
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru  x  Jelistaz Kiara)
Fokker : S. Holmberg  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Rasswet's Belana

Geb.: 06052006  DWZB B  17604
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : M. Wille  Eig. : M. Wille


2  U/EX  RVDH 
Enjoy van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598747
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : F. Hoorneman


3  ZG/VG/TB   
Emmely van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598745
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : A. Keizer



Teven Open klas


1  U/EX  VDH - CAC 
Baruschka's Krassiwaja

Geb.: 16052005  DWZB B  17463
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schönfeld  Eig. : V. Niekamp


2  U/EX  RVDH - RCAC 
Uljanow Barsois Caremina

Geb.: 05062005  DWZB B  17482
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Breitenbach A.


3  U/EX   
Inuschka Kalinow

Geb.: 18082003  DWZB B  7189
(Ch Kuskaya Arak of Kalinow  x  Ch Starborough Fait Accompli)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : R. + S. Kalinowski


4  U/EX   
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


abs     
Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr


abs     
Indian Cherokee Modnyabistru

Geb.: 11102004  S  24826/2005
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Holmberg-Söderberg


abs     
Freya Felowska v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 08032004  NHSB  2497516
(Ch Kuskaya's Arak  x  Ch Duschinka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : Christenhusz S


abs     
Dober-Kopp Charmos Saci

Geb.: 03032003  MET/OAG  756/03
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


abs     
Uljanow Barsois Dunja

Geb.: 19072005  DWZB B  17499
(Uljanow Barsois Amadeus  x  Slavina az Aftab Faizabad)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Schulte C.


  U/EX   
Janscha Raschi-Pack-Buran

Geb.: 17042005  DWZB B  17449
(Fedor Raschi-Pack-Buran  x  Erunda Rashi-Pack-Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : N. Kolberg



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Jelistaz One Little Sweetheart

Geb.: 13052004  DWZB B  17491
(Stravi Red Cloud  x  Jelistaz Ice Cream)
Fokker : S Holmberg/S Soderberg  Eig. : M. Wille



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH - CACIB - Bundessiegerin 2007 BOB
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX  RVDH - RCACIB 
Ch.Dober-Kopp Pannon Virag

Geb.: 08082001  MET/OAG  709/01
(Javidov az Aftab Faizabad  x  Anischka aus dem Zarenreich)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


3  U/EX   
Ch.Wonna Wiosna Stepowy Goniec

Geb.: 15032002  PKR.X  4945
(Ch Rakenlov Beliy Baritsnik  x  Ch Bieriozka Ouma Bojarow)
Fokker : K Rychlik  Eig. : V Stinner


4  U/EX   
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


  U/EX   
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker


  U/EX   
Ch.Staraja Russa Feya Lun Radugi

Geb.: 04092004  FIN  43150/04
(Staraja Russa Cheslav  x  Staraja Russa Bazhena)
Fokker : Voutilainen  Eig. : E. Balakireva



top


© 2005-2019 web.barsoi.be