index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
12-10-2007  Dortmund CAC Nat.VDH  (D)
Keurmeester : Frau Martha Heine (D)

Resultaten en foto's ingestuurd door Greet Schalenbourg



VDH - BOB - 3BIG Ch. Sir Lancelot Second Modnyabistru    

  18 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 8 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Velikij Lovek

Geb.: 12112006  DWZB B  17679
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggström C.  Eig. : M. Aulike



Reuen Tussenklas


abs     
Rasswet's Burattino

Geb.: 06052006  S  14677/2007
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : M. Wille  Eig. : Holmberg-Söderberg



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Barwitzki L


2  U/EX  RVDH - RCAC 
Ch.Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


3  U/EX   
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


4  ZG/VG/TB   
Holop Raschi-Pack-Buran

Geb.: 14082002  DWZB B  17068
(Sverkay  x  Dascha Rachi Pack Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : N. Kolberg


abs     
Jelistaz Omar Sharif

Geb.: 13052004  S  42009/2004
(Stravi Red Cloud  x  Jelistaz Ice Cream)
Fokker : Holmberg-Söderberg  Eig. : Holmberg-Söderberg



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB - 3BIG
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  U/EX   
Ch.Voursk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  MET/OAG  851/H/06
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Koppany Agnes



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Tzartaig Danilov Chess

Geb.: 11041999  N-  07976/99
(Dogcastle's Fredrique  x  Tzartaig Warjatova)
Fokker : G M Thorkildsrud  Eig. : H Köhler



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Jelistaz Rjaviy Blieska

Geb.: 08122006  NHSB  2655897
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru  x  Jelistaz Kiara)
Fokker : S. Holmberg  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Janscha Raschi-Pack-Buran

Geb.: 17042005  DWZB B  17449
(Fedor Raschi-Pack-Buran  x  Erunda Rashi-Pack-Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : N. Kolberg


abs     
Dober-Kopp Charmos Saci

Geb.: 03032003  MET/OAG  756/03
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


abs     
Indian Cherokee Modnyabistru

Geb.: 11102004  S  24826/2005
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Holmberg-Söderberg


abs     
Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX  RVDH 
Ch.Dober-Kopp Pannon Virag

Geb.: 08082001  MET/OAG  709/01
(Javidov az Aftab Faizabad  x  Anischka aus dem Zarenreich)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


3  U/EX   
Ch.Staraja Russa Feya Lun Radugi

Geb.: 04092004  FIN  43150/04
(Staraja Russa Cheslav  x  Staraja Russa Bazhena)
Fokker : Voutilainen  Eig. : E. Balakireva



top


© 2005-2019 web.barsoi.be