index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
30-9-2007  Club Belge du Borzoi - Belgische Borzoi Club CAC - Graty  (B)
Keurmeester : M. Dominique Faure (F)

...click hier voor... » Foto's Erering & Speciale Prijzen


Fotos : Mevr. Danielle Laurent-Faure, Greet Schalenbourg



BOB M.Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  
BOS  Fjetra du Pré du Chateau


Reuen/Mâles/Males
CAC M.Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka   RCAC Ch.  Ischyma Harosjenkie


Teven/Femelles/Females
CAC Fjetra du Pré du Chateau   RCAC  Alyuschka du Pré du Chateau

  30 ingeschreven barsoi's (17 Reuen / 13 Teven)


Reuen Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste Hoofd Jeugdreu/Meilleure Tête Jeune Mâle/Best Head Junior Male
Cosaque de Laika des Tsars

Geb.: 27052007  LOF 
(Borodino Bakhar  x  Volga of Scotch Dream)
Fokker : Deprez G.+T.  Eig. : Deprez G.+T.


2  VB/VP/TP   
Lesnitschewo aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B 
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Veronique Jans


3  VB/VP/TP   
Glijinski du Pré du Chateau

Geb.: 27062007  LOSH 
(MCh. Xyvanof du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Valérie Sauveur  Eig. : Marc Janssens


4  B/P   
Gwydion du Pré du Chateau

Geb.: 27062007  LOSH 
(MCh. Xyvanof du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Valérie Sauveur  Eig. : John Santarelli


5  B/P   
Gjulien des Steppes Glacées

Geb.: 01052007  LOSH 
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Bohémienne Wolfskaïa)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : Landrain M



Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Czar de Laika des Tsars

Geb.: 23032007  LOF  14977
(Borodino Bakhar  x  Vinga of Scotch Dream)
Fokker : Deprez G.+T.  Eig. : Deprez G.+T.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
F'Immigrant des Steppes Glacées

Geb.: 17122006  LOSH  1012854
(Ch. Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain


2  ZG/VG/TB   
Hasdrianus-Gaius Majove Bohemia

Geb.: 30072006  CMKU/B  2428/06
(Daimon Majove Bohemia  x  Andromeda Majove Bohemia)
Fokker : M. Vesala  Eig. : C. Mortier



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier


2  U/EX   
Figor du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993625
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : C. Mestdagh


3  U/EX   
Fyodorov du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993622
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : M. Janssens



Reuen Open klas


1  U/EX   
Borodino Bakhar

Geb.: 20062005  LOF  14837/2618
(Ch Colhugh Yan Joy Cymru  x  Borodino Barishnya)
Fokker : Mme Rimell  Eig. : Deprez G.+T.


2  U/EX   
Gunnar Majove Bohemia

Geb.: 18082005  CMKU B  2275/05
(Daimon Majove Bohemia  x  Adromeda Majove Bohemia)
Fokker : M. Vesala  Eig. : Mortier C.


3  U/EX   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC BIS
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Veronique Jans



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCAC Beste Hoofd Reu/Meilleure Tête Mâle/Best Head Male
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX   
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   
Cassandre de Laika des Tsars

Geb.: 27052007  LOF 
(Borodino Bakhar  x  Volga of Scotch Dream)
Fokker : Deprez G.+T.  Eig. : Deprez G.+T.


2  VB/VP/TP   Beste Hoofd Jeugdteef/Meilleure Tête Jeune Femelle/Best Head Junior Female
Gyachenka du Pré du Chateau

Geb.: 27062007  LOSH 
(MCh. Xyvanof du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Valérie Sauveur  Eig. : C. Arena-Ecoffey


3  VB/VP/TP   
Gjezabel des Steppes Glacées

Geb.: 01052007  LOSH 
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Bohémienne Wolfskaïa)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Gatchina du Pré du Chateau

Geb.: 16032007  LOSH 
(Zadkine du Pré du Château  x  Czardas du Pré du Chateau)
Fokker : Valérie Sauveur  Eig. : Cuypers F.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
f'Isvestia des Steppes Glacées

Geb.: 17122006  LOSH  1012862
(Ch. Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC RBIS
Fjetra du Pré du Chateau

Geb.: 11022006  LOSH  0992366
(Xyvanof du Pré du Château  x  Arusha du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauver


2  U/EX   
Fharmonie des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH  0999128
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC 
Alyuschka du Pré du Chateau

Geb.: 06102001  LOF  14065/02846
(Zadkine du Pré du Château  x  Ulanova du Pré du Château)
Fokker : Valérie Sauveur  Eig. : C. Arena-Ecoffey


2  U/EX   
Chalimar du Pré du Château

Geb.: 26122003  LOSH  0947070
(Ch Xyvanoff du Pré du Château  x  Vesna du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V.  Eig. : Sauveur V.


3  U/EX   
Zahra Van Wisinskaja

Geb.: 22122000  LOSH  881398
(Ch Pjotrilich Van Wisinskaja  x  Xillemor Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Dumez-Doquire M.



Teven Fokkersklas


1  U/EX   
Ylovna du Pré du Château

Geb.: 10081999  LOSH  854066
(Tersky du Pré du Château  x  Rhapsodie du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauveur


2  U/EX   
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Veteranenklas


1  U/EX   Beste Hoofd Teef/Meilleure Tête Femelle/Best Head Female
Vali

Geb.: 09041997  LOSH  803431
(Shah Van Wisinskaja  x  Pulemiot Van Wisinskaja)
Fokker : A Hugot  Eig. : M Dumez-Doquire



top


© 2005-2019 web.barsoi.be