index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
23-9-2007  Haan Hochdahl CAC LS  (D)
Keurmeester : Herr Jipping (NL)

Resultaten ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski


  19 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 11 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Ischyma Irtysch

Geb.: 09042006  NHSB (imp.Dts.)  2621832
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Moonen - van der Loo Karin


2  ZG/VG/TB   
Velikij Lovek

Geb.: 12112006  DWZB B  17679
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggström C.  Eig. : M. Aulike



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Enrico van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598740
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : F. Hoorneman



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC LS BOS
Ischyma Gagarin

Geb.: 16092004  DWZB B  17343
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K. Moonen-van der Loo


2  U/EX  RVDH 
Ch.Grischka aus dem Zarenreich

Geb.: 11122001  DWZB B  16988
(Ch Amur aus dem Zarenreich  x  Ischyma Andaluska)
Fokker : M Klug  Eig. : F Hoorneman



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  U/EX  RVDH 
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


3  U/EX   
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaďa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer H.



Teven Puppyklas


abs     
Ischyma Kandra

Geb.: 08012007  DWZB B  17678
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Jamarqui Angora

Geb.: 06052006  DWZB B  17644
(Jamarqui Axesunamoon  x  Ischyma Evelyn's Star over Jamarqui)
Fokker : Alma Oakley-Abrahams  Eig. : E. Kirsch & P. Seidel


abs     
Enjoy van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598747
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : F. Hoorneman



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Lovely Butterfly Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528367
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  U/EX  RVDH 
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Breitenbach A.


3  U/EX   
Freya Felowska v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 08032004  NHSB  2497516
(Ch Kuskaya's Arak  x  Ch Duschinka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : Christenhusz S


abs     
Baruschka's Kira

Geb.: 16052005  DWZB B  17462
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : G.u.R.Paffrath



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH LS BOB
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX  RVDH 
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


3  U/EX   
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


4  U/EX   
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05012002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be