index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
2-9-2007  Luxembourg CACL-CACIB  (L)
Keurmeester : Mme Ruth Wagner (L)

Foto's : barzoi.be - Greet Schalenbourg



CACL - CACIB - BOB Seabury's Celtic Dance   CACL - CACIB - BOS  Ischyma Hitan Rayen

  23 ingeschreven barsoi's (14 Reuen / 9 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Czar Chagall du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  14912
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
Fokker : Woerther P.&E.  Eig. : Woerther P.&E.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Lux Jr. Ch. 
Bugor Krylataja Ljoebov

Geb.: 30082006  NHSB  2623031
(Ch. Kirov Krylataja Ljoebov  x  Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : A. M. Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker  Eig. : A. M. Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker


2  U/EX   
Zaranov Edik Barishnikov

Geb.: 26052006  DKK  11243-2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
Fokker : Lervad P.  Eig. : W. & H. Steenvoorden



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF  014831
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.


2  U/EX  RCACL 
Fheyduck des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH  0999116
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. Landrain  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL 
Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy

Geb.: 06052005  LOF  14801/2613
(Ch Zabava Milky Way  x  Ch Majenkir Ksar My Pebble Beach)
Fokker : Bourne  Eig. : Combis M.H.


2  ZG/VG/TB   
Vikhr iz Severnoi Choty

Geb.: 19042003  SHSB  625198
(Ch. Basurman  x  Ch. Biryuza)
Fokker : Tumanjan S.  Eig. : M. Baumann



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOS
Ch.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX  RCACL-RCACIB 
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


3  U/EX   
Ch.Blizzard v.d. Windhundranch

Geb.: 26042004  DWZB B  17285
(Ailica's Chamberlain  x  Pamina v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : E. Mendel


4  U/EX   
Ch.Birik Carinjin vd Windhundranch

Geb.: 26042004  LOF  014864/02620
(Ch Alicia's Chamberlain  x  Ch Pamina vd Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : Combis M.H.


  U/EX   
Ch.Vorloi des Princes de Kazan

Geb.: 05032004  SHSB LOS  637631
(Oural des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : M. Seigner  Eig. : M. Nanchen-Kaurin


  U/EX   
Viouchkine des Princes de Kazan

Geb.: 14062004  LOF  014488
(Oural des Princes de Kazan  x  Russia des Princes de Kazan)
Fokker : Seigner M  Eig. : Mlle Nanchen


  U/EX   
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer H.



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Czar Kashemeer du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  14913
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
Fokker : Woerther P.&E.  Eig. : Woerther P.&E.



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Lux Jr. Ch. 
Tucha Raisa Krylataja Ljoebov

Geb.: 30082006  NHSB  2623036
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov  x  Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse & N. Rijff-Rademaker  Eig. : Gielisse & N. Rijff-Rademaker



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Bojana de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  en cours
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : M. Mme Thalgott  Eig. : Alves J.



Teven Open klas


1  ZG/VG/TB   
Paskova Attraction

Geb.: 19042006  PK  06170/06
(Ch. Dobber Kopp Danon Buro  x  Ch. Ischyma First Lady)
Fokker : M. Paskova  Eig. : Combis



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOB
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker


2  U/EX  RCACL-RCACIB 
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05012002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer H.


3  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : Veronique Jans


4  U/EX   
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



top


© 2005-2019 web.barsoi.be