index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
26-8-2007  Romorantin CACS  (F)
Keurmeester : Mme E. Desquartiers-Diacquenod (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



2de Beste Paar/2ème Meilleure Paire/2nd Best Pair Bliotska de l'Hermitage d'Eole     Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

  22 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 11 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Czarov du Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF  014952
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
Fokker : M. Mme Boillon  Eig. : Mme Laurent M-T



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Bogdan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  14753
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Perez Fabrice/Gantheil Michelle


2  U/EX   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  14754
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier


3  U/EX   
Boris de la Plaine du Luzas (dit Baikan)

Geb.: 14112006  LOF  014927
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Strast Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : M. Raymond Lis  Eig. : Mme Doudon M.


  ZG/VG/TB   
Bunchuk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014867
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Saudobert Th.&D.


  ZG/VG/TB   
Blagoiar

Geb.: 08082006  LOF  014877
(Rodnitchok Homiérovitch Boldareffchino  x  Scarlett-O'Hara du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Mme Royer  Eig. : Saubobert Th.&D.



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS BOS
Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


2  U/EX  RCACS 
Anaieff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014653
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia-Impériale d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : Saubobert Th.&D.


3  U/EX   
Verlaine Rodnitchikov du Domaine d'Iasnaia Poliana dit Voivod

Geb.: 12102004  LOF  14400
(Rodnitchikov Homiérovitch Boldareffchino  x  Tsarine de Forthand)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mlle Marie Thérèse Bouvot


4  U/EX   
Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014263/02592
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Ralietka)
Fokker : Mme Trefoux N.  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB - 2 BIS Junior
Borozda de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014872
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


2  U/EX   
Bliotska de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  14871
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


3  U/EX   
Bojinka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014868
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


4  U/EX   
Belaïa de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  14755
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


5  U/EX   
Britney Spears in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014740
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard P.  Eig. : Ehrler/Bouvot



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACS 
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Nevers/Riche



Teven Open klas


1  U/EX  RCACS 
Volga du Domaine D'Iasnaia Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014265/02952
(Tsavo du Château de la Taurie  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Cécile Gouarin


2  U/EX   
Vozla-Vrana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014383/03015
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Valibouse M


3  U/EX   
Thasrhea de l'Etoile Saint Hubert

Geb.: 29122002  LOF  013907
(Silvalinsky de l'Etoile Saint Hubert  x  Reha de l'Etoile Saint Hubert)
Fokker : M. Ducrot H.  Eig. : Perez Fabrice/Gantheil Michelle



Teven Kampioensklas


1  U/EX   BOB - 2 Best/Meilleur Ch. - 3 BIS
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Ch.Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon



top


© 2005-2019 web.barsoi.be