index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
19-8-2007  Mechelen CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Seamus Oates (IRL)

Foto's : barzoi.be - Greet Schalenbourg



CAC-CACIB BOB Ischyma Hitan Rayen   CAC-CACIB BOS  Seabury's Celtic Dance

  21 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 10 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier


2  U/EX   
Ailica's Eglon

Geb.: 03032006  DWZB B  17574
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Silke Matyssek


3  ZG/VG/TB   
Fheyduck des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH  0999116
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. Landrain  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB (New Belg.Ch.) BOB
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX   
Ch.Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


3  U/EX   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX   
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


3  U/EX   
Ch.Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439171
(Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : A.M.Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker


4  U/EX   
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin


  U/EX   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Veronique Jans



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Jelistaz Rjaviy Blieska

Geb.: 08122006  NHSB  2655897
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru  x  Jelistaz Kiara)
Fokker : S. Holmberg  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Anina des Crocs de la Molière

Geb.: 10122005  LOF  14694
(Alexandroff du Pré du Château  x  Valeska des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin C.



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Yolity Dievatiy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528370
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  ZG/VG/TB   
Viuga Alexia d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014228/02976
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : A.Bacquet



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Udatscha des Crocs de Molière

Geb.: 06092003  LOF  014168
(Alexandroff du Pré du Château  x  Rézéda du Domaine D'Iasnaïa Poliana)
Fokker : Descamps M.  Eig. : Kolbasin C.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker


2  U/EX   
Ch.Ailica's Dark Ruby

Geb.: 28102002  DWZB B  17083
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A Wolf


3  U/EX   
Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters


4  U/EX   
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : Veronique Jans


  U/EX   
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



top


© 2005-2019 web.barsoi.be