index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
15-8-2007  Polleur KBWC Gouden Med. 2007 - CRBL Med.d'Or 2007  (B)
Keurmeester : M. Deschuymere Norman (B)



Fotos erering






Best in Show - Veteran B.I.S. - MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka    


BOB Gouden Medaille KBWC 2007 - Médaille d'Or CRBL 2007 MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka    

  13 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 7 Teven)


Reuen Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Baby - 2 BIS Baby
Lesnitschewo aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B 
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Veronique Jans



Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
F'Immigrant des Steppes Glacées

Geb.: 17122006  LOSH  1012854
(Ch. Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  14795
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : Veronique Jans



Reuen Open klas


1  ZG/VG/TB   
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20/03/2005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Veronique Jans



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  Gouden Medaille KBWC 2007 - Médaille d'Or CRBL 2007 BOB - Best in Show - BIS Veteran
MCh.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : Veronique Jans



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy - 2 BIS Puppy
f'Isvestia des Steppes Glacées

Geb.: 17/12/2006  LOSH  1012862
(Ch. Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   JBOB - BIS Junior
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



Teven Tussenklas


     
Fharmonie des Steppes Glacées

Geb.: 13/03/2006  LOSH  0999128
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M



Teven Open klas


1  U/EX   
Viuga Alexia d'Ymauville

Geb.: 27/02/2004  LOF  014228/02976
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : A.Bacquet


2  U/EX   
Usha-Fedora d'Ymauville

Geb.: 20/06/2003  LOF  014035
(Gamajun Aurora  x  Russie-Impériale d'Ymauville)
Fokker : F. Stacul  Eig. : Strube G.&P.



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27/02/2004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : Veronique Jans



Teven Veteranenklas


1  U/EX   Beste Teef/Meilleure Femelle/Best Female
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12/04/1999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



top


© 2005-2019 web.barsoi.be