index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
12-8-2007  Ludwigshafen CAC-CACIB  (D)
Keurmeester : Mr. J. de Mello (P)

Resultaten en foto's ingestuurd door Greet Schalenbourg



VDH CACIB BOB Ischyma Harosjenkie    

  18 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 6 Teven)


Reuen Jeugdklas


abs     
Satorin Wladca Traw

Geb.: 02032006  PKR  X-6109
(Lut Szczescia Wladca Traw  x  War Cry Spirit of The Tsar)
Fokker : E. Titze  Eig. : E. Titze



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Turgai's Hajatin

Geb.: 05102004  DWZB B  17379
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G. u. M. Franz  Eig. : H.u.M.Bollbach


2  ZG/VG/TB   
Zoiboyz Perfect Storm v. Rosehill

Geb.: 08072005  DWZB B  17541
(Silkenswift Ambassador  x  Rosehill GL Mimeograph JC)
Fokker : S. Tabner/T. Golcher/C. Thompson  Eig. : D. Kohl


3  ZG/VG/TB   
Viouchkine des Princes de Kazan

Geb.: 14062004  LOF  014488
(Oural des Princes de Kazan  x  Russia des Princes de Kazan)
Fokker : Seigner M  Eig. : Mlle Nanchen


abs     
Shamak of Tsar Borzois

Geb.: 24122005  OHZB BA  1177
(Morris Freiherr von Stillwater  x  Ursa Uljana Spirit of the Tsar)
Fokker : H. Mayer  Eig. : E. Titze


abs     
Cachet Bistkuptswo

Geb.: 21022004  DWZB B  17320
(Amur Nevskyj Virage Gold  x  Polly z Palatinu Moravia)
Fokker : Zapletal Voytech  Eig. : R. Waghäusel



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB 'Rheinland Pfalz Sieger 2007' BOB
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX  RVDH RCACIB 
Ch.Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U


3  U/EX   
Ch.Vorloi des Princes de Kazan

Geb.: 05032004  SHSB LOS  637631
(Oural des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : M. Seigner  Eig. : M. Nanchen-Kaurin


4  U/EX   
Ch.Ischyma Fandango

Geb.: 28092003  DWZB B  17205
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Ute Ruoff/W. Völkershausen/E. Kirsch


  U/EX   
Ch.Turgai's Gil

Geb.: 06062003  DWZB B  17168
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G.M. Franz  Eig. : Bollbach H.



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   Beste Veteraan/Best Veteran/Meilleur Veteran
Ch.Tzartaig Danilov Chess

Geb.: 11041999  N-  07976/99
(Dogcastle's Fredrique  x  Tzartaig Warjatova)
Fokker : G M Thorkildsrud  Eig. : H Köhler



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JVDH 'Rheinland Pfalz Jugend Siegerin 2007' 
Ailica's Fabulous Fawn

Geb.: 09062006  DWZB B  17612
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Horle


2  ZG/VG/TB   
Ninotschka Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17623
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : S. Locher



Teven Tussenklas


abs     
Barcarole Caprice de Nikolaiev

Geb.: 11032006   
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : M. Thalgott  Eig. : E. Titze



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC RCACIB 
Aljona od Podhornibo vrchu

Geb.: 30042005  DWZB B  17542
(Monarcha Blanca Barzet  x  Djarmilla aus dem Zarenreich)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : D. Kohl


abs     
Ursa Ulanova Spirit of The Tsar

Geb.: 24122005  DWZB B  17099
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E. Titze  Eig. : E. Titze



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB 'Rheinland Pfalz Siegerin 2007' BOS
Ch.Turgai's Galka

Geb.: 06062003  DWZB B  17169
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  MCh Turgai's Chernika)
Fokker : M.+G. Franz  Eig. : M.+G. Franz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be