index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
4-8-2007  Donaueschingen CAC Winner-Show  (D)
Keurmeester : Outi Piisi-Putta (FIN)

Resultaten ingestuurd door Deborah Soete


  35 ingeschreven barsoi's (20 Reuen / 15 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Jugendwinner Donaueschingen JBOB
Bolchoi d'Al Kerby

Geb.: 07042006  LOS  652855
(Smirnoff Virtay  x  Tanya d'Al Kerby)
Fokker : Edith Maras  Eig. : Christine Jaquier


2  ZG/VG/TB   
Boran du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014843
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : G. Bourrasset


3  ZG/VG/TB   
Moonglow Mazeppa Sokolow

Geb.: 17072006  SHBS  654377
(Majenkir Timeless Arts  x  Ch. Odaliska du Grand Fresnoy)
Fokker : Gabriele Schmid  Eig. : Gabriele Schmid


4  ZG/VG/TB   
Kelcorov’s Amazing

Geb.: 10102006  SHBS  661796
(Kelcorov’s Walks On Water  x  Kelcorov’s Kiss This)
Fokker : Kelley Bunny  Eig. : Jeannette Troxler


abs     
Love’s Labours Lost

Geb.: 20082006  LOI 
(Barzaya Jarnac  x  Actrissa von Balaschow's)
Fokker : Tomasino Gian Paolo  Eig. : Massimo Felter



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Leicro's Russian Zilver Hawk

Geb.: 30102005  LOI 
(Ch. Leicro's Russian Ztorm Hawk  x  Ch. Leicro's Russian Zymbolika)
Fokker : Lillemor Croneryd  Eig. : Valeria Baldini


  G/B   
Bohort of Shiofan's Borzoi

Geb.: 13022006  LOF  14704
(Pwyll  x  Catjuscha Majove Bohemia)
Fokker : Moreau M  Eig. : Moreau M



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC (New German VDH Ch.) 
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX  RVDH 
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


3  U   
Urik du Grand Fresnoy

Geb.: 04012003  SHSB  638534
(Ch Le Spihinx du Grand Fresnoy  x  Ch Slovenie du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : R. Erhard-Thurnheer


4  ZG/VG/TB   
Wassilij v.d. Windhundranch

Geb.: 16082001  DWZB B  16896
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : O. u. S. Kunkel


  ZG/VG/TB   
Kuskaya's Dabesh

Geb.: 08012004  SHSB  627862
(U'Baikal des Steppes Glacées  x  Barzaya Kuscaja)
Fokker : J. Troxler  Eig. : E. Neumann



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Arseniy Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 19032005  SHSB  644928
(Romeo de Silvergrey  x  Raketa-Mo Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : G. Minder


  G/B   
Alsvynn in the Name of Love

Geb.: 30032005  LOF  014509/02626
(Shamrock Hianovitch of Shiofan's Borzoi  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Peggy Gérard  Eig. : Mlle Moreau



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH Winner Donaueschingen 2007 
Russkiy Azart Dagon

Geb.: 08032005  LOI  05/88345
(Rassvet Svetlevshiy Mirage  x  Razguljai Ty Tsaritsa)
Fokker : Mme Lazareva Maria  Eig. : Mme Lazareva Maria


2  U/EX  RVDH 
Rassvet Svetleyshiy Mirage

Geb.: 21102002  LOI  03/31444
(Ch. Maljuta iz Zolotoy Svory  x  Ch. Vesna iz Zolotoy Svory)
Fokker : Mme Lazareva Maria  Eig. : Mme Lazareva Maria


3  U/EX   
Ch.Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U


4  U/EX   
Ch.Vesuvio Spirit of the Tsar

Geb.: 01012002  DWZB B  17101
(Leporello Hegerova  x  Rothesby Swance)
Fokker : E. Tietze  Eig. : D. Ziefle/E. Tietze


  ZG/VG/TB   
Ch.Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   Vet-BOB
Ch.Totschka's Asmodjei

Geb.: 22061997  DWZB B  16304
(Ch Sando-Khan aus dem Zarenreich  x  Ch Toschka iz Minska)
Fokker : König O.  Eig. : C. Ziefle



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Jelistaz Rjaviy Blieska

Geb.: 08122006  NHSB  2655897
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru  x  Jelistaz Kiara)
Fokker : S. Holmberg  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Moonlight Meteliza Sokolow

Geb.: 17072006  SHSB  654379
(Majenkir Timeless Arts  x  Ch. Odaliska du Grand Fresnoy)
Fokker : Gabriele Schmid  Eig. : Gabriele Schmid


2  ZG/VG/TB   
Kuskaya's Geisha

Geb.: 05072006  DWZB B  17670
(Kuskaya's Alik  x  Klingsor's Ochotna)
Fokker : J. Troxler  Eig. : A. Weiser-Stratmann



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Russkiy Azart Idilla

Geb.: 24052006  LOI  06/131533
(Rassvet Svetlevshiy Mirage  x  Razgulgai Ty Tsaritsa)
Fokker : Mme Lazareva Maria  Eig. : Pecora Angelo



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Majenkir Mercuria

Geb.: 11042005  SHSB  644916
(Ch Majenkir Nearctic  x  Ch Majenkir Whimsical Escapade)
Fokker : K. Staudt-Carlabona  Eig. : G. Schmid


2  ZG/VG/TB   
Djada von Prisca

Geb.: 03112002  DWZB B  16827
(Polongain Crimjin  x  Miskat Tzamilja)
Fokker : Prisca Uetz  Eig. : Prisca Uetz


3  ZG/VG/TB   
Yolity Dievatiy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528370
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek


4  ZG/VG/TB   
Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Imperia at Dworjanin

Geb.: 06012004  SHSB  640961
(Ch Aspid  x  Arnagamma Molva)
Fokker : V. Nurminskaya  Eig. : I. Schickli


2  ZG/VG/TB   
Babuschka's Hadjuschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17295
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Baumann-Roth


3  ZG/VG/TB   
Uschka du Clos Vremontois

Geb.: 10122003  LOF  014120/2936
(Pavlov de la Plaine du Luzas  x  Perl'ovna du Clos Vremontois)
Fokker : M. Bourrasset  Eig. : M. Bourrasset


abs     
Catjuscha Majove Bohemia

Geb.: 11072002  LOF  14268/2849
(Andrej Tssorny Andrejaschka  x  Wasa Majove Bohémia)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Moreau M.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH Winner Donaueschingen 2007 
Russkiy Azart Derza

Geb.: 08032005  LOI  05/88340
(Rassvet Svetlevshiy Mirage  x  Razguljai Ty Tsaritsa)
Fokker : Mme Lazareva Maria  Eig. : Mme Lazareva Maria


3  U/EX   
Héra z Bilmy

Geb.: 12022004  DWZB B  17502
(Polongain Griffin  x  Calypso z Bilmy)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : H. Messner



Teven Veteranenklas


1  ZG/VG/TB   
Oka Ehwaz

Geb.: 13061998  LOF  12777/02598
(Hianof de la Basilière  x  Jadna du Domaine d'Iasnaia Poliana)
Fokker : Moreau M  Eig. : Moreau M.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be