index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
21-7-2007  Liege CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mme C. Aymaretti-Camia (I)

Foto's : barzoi.be - Greet Schalenbourg



CAC-CACIB BOS Ischyma Harosjenkie   CAC-CACIB BOB  Vanuschka-Tatiana d'Ymauville


Reuen/Mâles/Males
CAC-CACIB Ischyma Harosjenkie   RCAC-RCACIB  Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka


Teven/Femelles/Females
CAC-CACIB Vanuschka-Tatiana d'Ymauville   RCAC-RCACIB  Faina des Perles Tsariennes

  16 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 7 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX   
Bricriu of Shiofan's Borzoi

Geb.: 13022006  LOF  14703
(Pwyll  x  Catjuscha Majove Bohemia)
Fokker : Moreau M  Eig. : Laurent J.



Reuen Open klas


1  U/EX   
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin


2  U/EX   
Eristoff van Wisinskaja

Geb.: 04022005  LOSH  971036
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Persei's Trachi Baraka)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


3  U/EX   
Serguei des Crocs de la Molière

Geb.: 07082001  LOF  013659/02482
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin C.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Baika des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14926
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps M.  Eig. : Vandenbrule Kolbasin K.-T.


abs     
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Teven Open klas


1  ZG/VG/TB   
Elanka v. Wisinskaja

Geb.: 04022005  LOSH  971041
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Persei's Trachi Baraka)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Udatscha des Crocs de Molière

Geb.: 06092003  LOF  014168
(Alexandroff du Pré du Château  x  Rézéda du Domaine D'Iasnaïa Poliana)
Fokker : Descamps M.  Eig. : Kolbasin C.


2  ZG/VG/TB   
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps M.  Eig. : Kolbasin C.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB (New Belgian Ch.) BOB
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans



top


© 2005-2019 web.barsoi.be