index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
21-7-2007  Münster CAC  (D)
Keurmeester : Frau Gabriele Schröter (D)

Resultaten & foto's ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski


  22 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 15 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Enuk v. Pazjino

Geb.: 07032006  DWZB B  17616
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : Braun A.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Swarozyc Sokrushaj Martinville

Geb.: 26092005  PKR.X  5933
(Morris Freiherr von Stillwater  x  Ambicja Wladca Traw)
Fokker : M. Walker  Eig. : Otto M.



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH - CAC BOB
Joschij vom Sölring Hüs

Geb.: 13012005  DWZB B  17407
(Gorijn vom Sölring Hüs  x  Elmaya v. Troybhiko)
Fokker : H.+I.Neumann  Eig. : P.-J.+R.Euskirchen


2  U/EX  RVDH - RCAC 
Stepun's Waiko

Geb.: 12052005  DWZB B  17451
(Russian Rebbel Krylov  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wöhrle-Simon


3  U/EX   
Jakuschin vom Sölring Hüs

Geb.: 13012005  DWZB B  17404
(Gorijn vom Sölring Hüs  x  Elmaya v. Troybhiko)
Fokker : H.+I.Neumann  Eig. : H.+I.Neumann


4  U/EX   
Lelant the Conqueror

Geb.: 29062003  NHSB imp. GB  2490694
(Vronsky Devils Disciple  x  Lelant Siberian Queen)
Fokker : B. Blyth  Eig. : T. Grijsen Vikaal


  U/EX   
Babuschka's Hubal-Alexander

Geb.: 08052004  DWZB B  17291
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Grzesiak M.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Lamia Ze Sfory Caryzy

Geb.: 14032006  PKR.X-  6049
(Viking Gustav Carskoe Zolotze  x  Bea Trycze Ze Sfory Caryzy)
Fokker : S. Woelk  Eig. : C. Thomas



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Tovaritch's Boltuska

Geb.: 23072005  RN  042561
(Ch. Pierre-Maitre de Tchesskaïa  x  Helinka v. Sölring Hus)
Fokker : G+L Hancock  Eig. : Euskirchen R.+P.J.



Teven Open klas


1  U/EX  VDH - RCAC 
Stepun's Valentina

Geb.: 10022004  DWZB B  17261
(Stepun's Sawlok  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wohrle-Simon


2  U/EX  RVDH 
Jessilja vom Sölring Hüs

Geb.: 13012005  DWZB B  17412
(Gorijn vom Sölring Hüs  x  Elmaya v. Troybhiko)
Fokker : H.+I.Neumann  Eig. : H.+I.Neumann


3  U/EX   
Scharkow's Aleesha

Geb.: 23092004  DWZB B  17364
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : R. Klinger


4  U/EX   
Jelena aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17395
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


abs     
Teine Devil May Care

Geb.: 03072002  DWZB B  17511
(Aviann Captain Zodiac  x  Teine Midnight Hellfire)
Fokker : Midgarden  Eig. : Kalinowski S./Midgarden


  ZG/VG/TB   
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Breitenbach A.


  U/EX   
Scharkow's Anitschka

Geb.: 23092004  DWZB B  17362
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A.+T. Schelke


  U/EX   
Scharkow's Akasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A.+T. Schelke


  U/EX   
Freya Felowska v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 08032004  NHSB  2497516
(Ch Kuskaya's Arak  x  Ch Duschinka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : Christenhusz S


  ZG/VG/TB   
Baruschka's Kira

Geb.: 16052005  DWZB B  17462
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : G.u.R.Paffrath



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH - CAC (New German Ch.) BH - BOS
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX  RVDH 
Stepun's Taijna

Geb.: 28022002  DWZB B  17004
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wöhrle-Simon


3  U/EX   
Iliana aus dem Zarenreich

Geb.: 27082002  DWZB B  17066
(Russian Rebel Krylov  x  Yaleen aus dem Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug



top


© 2005-2019 web.barsoi.be