index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
14-7-2007  Köln CAC - VBS 2007  (D)
Keurmeester : Nelly Ahrend (D)

Resultaten ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski


  51 ingeschreven barsoi's (22 Reuen / 29 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Ischyma Kyrill

Geb.: 08012007  DWZB B  17673
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Ruoff U. - Kirsch E.


  VB/VP/TP   
Ischyma Kazeem-Fandango

Geb.: 08012007  DWZB B  17672
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  VBJS 07 
Jason vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17553
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Brigitte Döring


2  U/EX   
Ailica's Eglon

Geb.: 03032006  DWZB B  17574
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Silke Matyssek


3  U/EX   
Ischyma Irtysch

Geb.: 09042006  DWZB B  17587
(Lut Szczescia Wladca Traw  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Moonen - van der Loo Karin


4  U/EX   
Ailica's Eleski

Geb.: 03032006  DWZB B  17575
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Aulike



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH - CAC 
Uljanow Barsois Caruso

Geb.: 05062005  DWZB B  17479
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Schulte C.


2  U/EX  RVDH - RCAC 
Isildur v. Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17386
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : B. Wiemer


3  U/EX   
Klingsor's Virkoff

Geb.: 11052005  DWZB B  17466
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel


4  U/EX   
Turgai's Hajatin

Geb.: 05102004  DWZB B  17379
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G. u. M. Franz  Eig. : H.u.M.Bollbach


  U/EX   
Babuschka's Hubal-Alexander

Geb.: 08052004  DWZB B  17291
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Grzesiak M.


  U/EX   
Ischyma Gagarin

Geb.: 16092004  DWZB B  17343
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K. Moonen-van der Loo


  U/EX   
Anton-Pitrovitch Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17354
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : R.u.M.Bunge


  U/EX   
Ariel Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17355
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : Jabin-Maus E.



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Turgai's Eristo

Geb.: 18022001  DWZB B  16849
(MCh Turgai's Chudo  x  MCh Turgai's Birjanska)
Fokker : G.+M. Franz  Eig. : H. Bollbach



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH - VBS'07 
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


2  U/EX  RVDH 
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


3  U/EX   
Turgai's Elko

Geb.: 18022001  DWZB B  16847
(MCh Turgai's Chudo  x  MCh Turgai's Birjanska)
Fokker : G.+M. Franz  Eig. : G.+M. Franz


4  U/EX   
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer H.


  U/EX   
Turgai's Gil

Geb.: 06062003  DWZB B  17168
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G.M. Franz  Eig. : Bollbach H.


  U/EX   
Ch.Ischyma Fandango

Geb.: 28092003  DWZB B  17205
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Ute Ruoff/Kirsch E.



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Elbur Kalinow

Geb.: 19061996  DWZB B  16201
(Ch Borjoscha Kalinow  x  Ch Alexa Kalinow)
Fokker : Kalinowski  Eig. : A. Roos



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Ischyma Kandra

Geb.: 08012007  DWZB B  17678
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.



Teven Jeugdklas


1  U/EX  VBJS'07 JBOB
Ailica's Fenja

Geb.: 09062006  DWZB B  17615
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Himstedt P.


2  U/EX   
Rasswet's Belana

Geb.: 06052006  DWZB B  17604
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : M. Wille  Eig. : M. Wille


3  U/EX   
Ninotschka Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17623
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : S. Locher


4  U/EX   
Turgai's Indy

Geb.: 04102006  DWZB B  17667
(Turgai's Gil  x  Turgai's Faij)
Fokker : G.u.M. Franz  Eig. : G.u.M. Franz


abs     
Rasswet's Batessa

Geb.: 06052006  DWZB B  17607
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : Marion Wille  Eig. : Marion Wille



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Uljanow Barsois Dunja

Geb.: 19072005  DWZB B  17499
(Uljanow Barsois Amadeus  x  Slavina az Aftab Faizabad)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Schulte C.


abs     
Drushka aus dem Nibelgau

Geb.: 07012006  DWZB B  17550
(Barin a.d. Niebelgau  x  Sebranova's Ramashka)
Fokker : Häring/Seiter  Eig. : Y. Jashanica



Teven Open klas


1  U/EX  VDH - CAC 
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : V. Stinner


2  U/EX  RVDH - RCAC 
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


3  U/EX   
Scharkow's Akasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A.+T. Schelke


4  U/EX   
Jelena aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17395
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


abs     
Comtess aus dem Nibelgau

Geb.: 10072005  DWZB B  17514
(Baryn aus dem Nibelgau  x  Yubilej Majove)
Fokker : Häring/Seiter  Eig. : Y. Jashanica


abs     
Scharkow's Aleesha

Geb.: 23092004  DWZB B  17364
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : R. Klinger


  U/EX   
Asuna Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17357
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : Himstedt P.


  U/EX   
Klingsor's Urania

Geb.: 24052004  DWZB B  17310
(Klingsor's Lovländer  x  Klingsor's Padua)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel


  U/EX   
Stepun's Valentina

Geb.: 01022004  DWZB B  17261
(Stepun's Sawlok  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wohrle-Simon


  U/EX   
Indian Summer v. Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17389
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Brigitte Döring


  U/EX   
Gruschinka Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17281
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : Skibitzki Sabine



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Turgai's Galka

Geb.: 06062003  DWZB B  17169
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  MCh Turgai's Chernika)
Fokker : M.+G. Franz  Eig. : M.+G. Franz


2  U/EX  RVDH 
Iliana aus dem Zarenreich

Geb.: 27082002  DWZB B  17066
(Russian Rebel Krylov  x  Yaleen aus dem Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


3  U/EX   
Stepun's Taijna

Geb.: 28022002  DWZB B  17004
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wöhrle-Simon



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH - VBS'07 BOB
Ch.Ailica's Dark Ruby

Geb.: 28102002  DWZB B  17083
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A Wolf


2  U/EX  RVDH 
Ch.Stepun's Petruschka

Geb.: 16091997  DWZB B  16482
(Ch. Erawan Zarewitsch  x  Ch. Diana iz Russkogo Polya)
Fokker : D. Wöhrle/K. Behrbalk  Eig. : G. Wilhelm


3  U/EX   
Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


4  U/EX   
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


  U/EX   
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


  U/EX   
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05012002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer H.



Teven Veteranenklas


1  U/EX   Vet. BOB
Ch.Stepun's Ninoschka

Geb.: 15011995  DWZB B  16471
(Stepun's Ljubim  x  Diana iz Russkogo Polya)
Fokker : D. Wöhrle/K. Behrbalk  Eig. : G. Wilhelm



top


© 2005-2019 web.barsoi.be