index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
8-7-2007  Chalette Sur Loing CACS  (F)
Keurmeester : Mme Desserne Sylvie (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACS BOB BIG3 Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana   CACS BOS  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole


JBOB Bogdan de l'Hermitage d'Eole    

  15 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 9 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Borenoff des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14922
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Danielle Gutierrez



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  14754
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier


2  U/EX   
Bogdan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  14753
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Perez Fabrice/Gantheil Michelle



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS BOB BIG3
Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014263/02592
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Ralietka)
Fokker : Mme Trefoux N.  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil


2  U/EX  RCACS 
Ti Amo Du Château de la Taurie

Geb.: 18102002  LOF  013817/02545
(Smirnoff du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Jodie du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mlle Lemoine Marie-Jeanne


abs     
Fausto de Silvergrey

Geb.: 04042003  LOF  014359/02534
(Ferm de Silvergrey  x  Ninoska de Silvergrey)
Fokker : Mme Gaig A.  Eig. : M. Mme Bouillon P. & C.



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Bliotska de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  14871
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


  VB/VP/TP   
Bojinka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014868
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy Res.BIS Puppy
Borozda de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014872
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658/03049
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Mlle Riche



Teven Open klas


1  U/EX  CACS BOS
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


2  U/EX   
Vozla-Vrana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014383/03015
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Valibouse M


3  U/EX   
Thasrhea de l'Etoile Saint Hubert

Geb.: 29122002  LOF  013907
(Silvalinsky de l'Etoile Saint Hubert  x  Reha de l'Etoile Saint Hubert)
Fokker : M. Ducrot H.  Eig. : Perez Fabrice/Gantheil Michelle


  ZG/VG/TB   
Bruxelles du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014810
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Lamblin S.



Teven Kampioensklas


abs     
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S



top


© 2005-2019 web.barsoi.be