index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
8-7-2007  Hannover CAC  (D)
Keurmeester : Herr Dr. Kazimierz Rychlik (PL)

Resultaten & Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



VDH CAC BH Teine Devil May Care   VDH CAC BOB  Igor Kalinow

  19 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 11 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Lynx Sunstone

Geb.: 20082006  S  58672-2006
(Lynx Magic Stone  x  Hinschka's Unique at Lynx)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Gang Zumbusch M.u.I.



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOB
Igor Kalinow

Geb.: 18082003  DWZB B  17187
(Ch Kuskaya Arak of Kalinow  x  Ch Starborough Fait Accompli)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : R. + S. Kalinowski


2  U/EX  RVDH RCAC 
Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  PKR.X.  5944
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Barwitzki L


3  ZG/VG/TB   
Everest von Prisca

Geb.: 23022005  DWZB B  17420
(Russkiy Standart Arlekin  x  Tonja von der Windhundranch)
Fokker : Prisca Uetz  Eig. : Gang Zumbusch M.u.I.


4  ZG/VG/TB   
Anton-Pitrovitch Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17354
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : R.u.M.Bunge


abs     
Karamasov aus dem Zarenreich

Geb.: 15042005  DWZB B  17439
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


2  U/EX  RVDH 
Ch.Blizzard v.d. Windhundranch

Geb.: 26042004  DWZB B  17285
(Ailica's Chamberlain  x  Pamina v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : E. Mendel



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Rasswet's Blandis

Geb.: 06052006  DWZB B  17602
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : Marion Wille  Eig. : J. Seelig


2  U/EX   
Ailica's Fenja

Geb.: 09062006  DWZB B  17615
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Himstedt P.u.A.


3  ZG/VG/TB   
Paskova Ashanti Forerver

Geb.: 19042006  PKR  06169/06
(Ch. Dobber Kopp Oanon Baro  x  Ch. Ischyma First Lady)
Fokker : A. Paskova  Eig. : Th. Rapp



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC BH
Teine Devil May Care

Geb.: 03072002  AKC HP  0194554/01
(Aviann Captain Zodiac  x  Teine Midnight Hellfire)
Fokker : Midgarden  Eig. : Kalinowski S.


2  U/EX  RVDH RCAC 
Jelena aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17395
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


3  U/EX   
Gruschinka Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17281
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : Skibitzki Sabine


4  U/EX   
Asuna Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17357
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : Himstedt P.u.A.


  U/EX   
Empress Eysi v. Prisca

Geb.: 23022005  DWZB B 
(Russky Standart Arlekin  x  Tonja von der Windhundranch)
Fokker : Prisca Uetz  Eig. : Prisca Uetz



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Jelistaz One Little Sweetheart

Geb.: 13052004  DWZB B  17491
(Stravi Red Cloud  x  Jelistaz Ice Cream)
Fokker : S Holmberg/S Soderberg  Eig. : M. Wille


2  U/EX  RVDH 
Pyashka's Alenija

Geb.: 14012004  DWZB B  17251
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Sieber A



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be