index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
1-7-2007  Weiswampach CACL  (L)
Keurmeester : Mr. Tony Rainey (IRL)

Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



BOS Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka   BOB  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

  22 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 11 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Lux. Jr. Ch. BOS
Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  14795
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Zaranov Edik Barishnikov

Geb.: 26052006  DKK  11243-2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
Fokker : Lervad P.  Eig. : H. Steenvoorden


3  ZG/VG/TB   
Ailica's Eglon

Geb.: 03032006  DWZB B  17574
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Silke Matyssek


4  ZG/VG/TB   
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF  014831
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.


2  U/EX  RCACL 
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


3  U/EX   
Fheyduck des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH  0999111
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. Landrain  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Reuen Open klas


1  ZG/VG/TB   
Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy

Geb.: 06052005  LOF 
(Ch Zabava Milky Way  x  Ch Majenkir Ksar My Pebble Beach)
Fokker : Bourne  Eig. : Combis M.H.



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL (New Lux. Ch.) 
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL 
Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U


2  U/EX  RCACL 
Ch.Birik Carinjin vd Windhundranch

Geb.: 26042004  LOF  014864/02620
(Ch Alicia's Chamberlain  x  Ch Pamina vd Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : Combis M.H.



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Baby
Duma du Grand Fresnoy Z Juraskich Biskupic

Geb.: 07022007  LOF 
(Belyh Nochey Gordy  x  Astryda Zloasta Wilma)
Fokker : Jusczyk  Eig. : Combis M.H.



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Lux. Jr. Ch. 
Paskova Attraction

Geb.: 19042006  LOF  en cours
(Ch. Dobber Kopp Danon Buro  x  Ch. Ischyma First Lady)
Fokker : M. Paskova  Eig. : Combis


2  ZG/VG/TB   
Favsta des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991096
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Bojana de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  en cours
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : M. Mme Thalgott  Eig. : Alves J.


2  ZG/VG/TB   
Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Teven Open klas


1  U/EX  CACL (New Lux. Ch.) BOB
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


2  ZG/VG/TB   
Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX  RCACL 
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K


3  ZG/VG/TB   
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL (New Lux. Ch.) 
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans



top


© 2005-2019 web.barsoi.be