index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
30-6-2007  Greppin CAC  (D)
Keurmeester : Frau G. Schröter (D)

Resultaten & Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



VDH BOB Rassim's Don Carlos    

  15 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 6 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   JBOB
Endrusch vom Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17572
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : E. Hartmann  Eig. : Hartmann



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Gaidar Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17275
(Ch Klingsor's Ontario  x  Ch. Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : P.u.J.Raspe


2  U/EX  RVDH 
Klingsor's Uran

Geb.: 24052004  DWZB B  17306
(Klingsor's Lovländer  x  Klingsor's Padua)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel


3  U/EX   
Grigorij Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17276
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : C. Ullmann


abs     
Klingsor's Valentin

Geb.: 11052005  DWZB B  17464
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : S. Kroll



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Ch.Taigan

Geb.: 02022002  DWZB B  17046
(Perm v. Smetanka  x  Chernena iz Kraznoy Ochoty)
Fokker : Makhroff  Eig. : S.u.S. Grund



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB
Ch.Rassim's Don Carlos

Geb.: 06052003  DWZB B  17160
(Teine Windmaster of Foxwood  x  Stonebar Sancara)
Fokker : V&M Niekamp  Eig. : G. Krause


2  U/EX  RVDH 
Ch.Klingsor's Ontario

Geb.: 16052000  DWZB B  16748
(Ch. Klingsor's Nonius  x  Ch. Klingsor's Galappagos)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : P.u.J. Raspe


abs     
Ch.Holsky Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17015
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : U. Dick



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Eschowa v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17650
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : C. Koch


2  VB/VP/TP   
Ekatarina v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17649
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : D. Reinsberger



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Zuliko v.d. Windhundranch

Geb.: 21092002  DWZB B  17063
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : Koch/Raddatz



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Pyashka's Alenija

Geb.: 14012004  DWZB B  17251
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Sieber A



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOS
Varinja v.d. Windhundranch

Geb.: 15082000  DWZB B  16795
(Lunik v.d. Windhundranch  x  Heleika v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : Reinsberger


abs     
Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : K.u.U. Franz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be