index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
30-6-2007  Darmstadt CAC-LS  (D)
Keurmeester : Frau L. Ubrova (CZ)

Resultaten en foto ingestuurd door Deborah Soete



VDH BR LS BOB Ischyma Carat   VDH CAC LS BOS  Mascha Kalinow

  25 ingeschreven barsoi's (14 Reuen / 11 Teven)


Reuen Jeugdklas


abs     
Ataman at Spirit of the Tsar

Geb.: 06072006  LOI  07/8976
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Persauchino Lutayzima)
Fokker : Krylova A.  Eig. : Titze Edith



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Turgai's Gil

Geb.: 06062003  DWZB B  17168
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G.M. Franz  Eig. : Bollbach H.


2  U/EX  RVDH RCAC 
Turgai's Hajatin

Geb.: 05102004  DWZB B  17379
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G. u. M. Franz  Eig. : H.u.M.Bollbach


3  U/EX   
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


4  U/EX   
Babuschka's Gavan

Geb.: 28052003  DWZB B  17166
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fata)
Fokker : B. Baumann-Roth  Eig. : Kaiser Ch


abs     
Rosjanka's Arkaschko

Geb.: 14092001  DWZB B  16924
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : A. Roos


abs     
Cachet Bistkuptswo

Geb.: 21022004  DWZB B  17320
(Amur Nevskyj Virage Gold  x  Polly z Palatinu Moravia)
Fokker : Zapletal Voytech  Eig. : R. Hubert


  ZG/VG/TB   
Satykov of Tsar Barszois

Geb.: 24122005  BA  16896
(Morris Freiherr v Stillwater  x  Ursa Uljana Spirit of the Tsar)
Fokker : Mayer H.  Eig. : Mayra McCloud


  ZG/VG/TB   
Wassilij v.d. Windhundranch

Geb.: 16082001  DWZB B  16896
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : O. u. S. Kunkel



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Hrabrez Raschi-Pack-Buran

Geb.: 14082002  DWZB B  17069
(Sverkay  x  Dascha Rachi Pack Buran)
Fokker : Bührmann L.  Eig. : R. Hubert



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BR LS BOB
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


2  U/EX  RVDH 
Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U


3  U/EX   
Turgai's Eristo

Geb.: 18022001  DWZB B  16849
(MCh Turgai's Chudo  x  MCh Turgai's Birjanska)
Fokker : G.+M. Franz  Eig. : H. Bollbach


4  U/EX   
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Jamarqui Angora

Geb.: 06052006  DWZB B  17644
(Jamarqui Axesunamoon  x  Ischyma Evelyn's Star over Jamarqui)
Fokker : Alma Oakley-Abrahams  Eig. : E. Kirsch & P. Seidel


2  U/EX   
Zoiboys Chevelle

Geb.: 15032006  DWZB B  17631
(Chabibi's Korona-Kazan JC  x  Rosehill GL Serigraph JC)
Fokker : Tabner-Golcher-Thompson  Eig. : Ch. Hassel



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC LS BH BOS
Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr


abs     
Comtess aus dem Nibelgau

Geb.: 12072005  DWZB B  17514
(Baryn aus dem Nibelgau  x  Yubilej Majove)
Fokker : Häring/Seiter  Eig. : Y. Jashanica



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


2  U/EX  RVDH 
Gruschinka Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17281
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : Skibitzki Sabine


3  U/EX   
Babuschka's Holovieschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17293
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : H. Strauß


abs     
Drushka aus dem Nibelgau

Geb.: 07012006  DWZB B  17550
(Barin a.d. Niebelgau  x  Sebranova's Ramashka)
Fokker : Häring/Seiter  Eig. : Y. Jashanica



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Babuschka's Hadjuschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17295
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Baumann-Roth



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05102002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer


2  U/EX  RVDH 
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel



top


© 2005-2019 web.barsoi.be