index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
24-6-2007  Brussels Dog Show CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Frau Doppelreiter M (A)

Foto's : barzoi.be & Greet Schalenbourg



CAC-CACIB BOB Cymabresjeva Irvania    

  21 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 13 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  14795
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : V. Jans



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Reuen Open klas


1  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K.De Koninck


2  U/EX   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


3  U/EX   
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  ZG/VG/TB   
Fharmonie des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH  0999128
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Artemis du Pré du Château

Geb.: 06102001  LOSH  898342
(Zadkine du Pré du Château  x  Ulanova du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauveur


abs     
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


3  ZG/VG/TB   
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


2  U/EX   
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


3  U/EX   
Ch.Babuschka van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  0913293
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Veteranenklas


1  U/EX   Beste Veteraan/Best Veteran/Meilleur Veteran
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



top


© 2005-2019 web.barsoi.be