index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
16-6-2007  Ostercappeln CAC LS Weser-Ems  (D)
Keurmeester : W. Schwerm-Hahne (D)

Resultaten ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski


  20 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 11 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Velikij Lovek

Geb.: 12112006  DWZB B  17679
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggström C.  Eig. : M. Aulike



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Ailica's Eleski

Geb.: 03032006  DWZB B  17575
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Aulike


abs     
Ailica's Fendrik

Geb.: 09062006  DWZB B  17609
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : R.u.M. Schlender/Wolf A.



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Charkoff v.d. Beresina

Geb.: 06032004  DWZB B  17269
(Ailica's Chamberlain  x  Elka Ewroschka Zarownik)
Fokker : E. Strehle  Eig. : E. Strehle


2  U/EX  RVDH 
Arum Mierzalosc Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17371
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : D. Merth


3  ZG/VG/TB   
Igor Kalinow

Geb.: 18082003  DWZB B  17187
(Ch Kuskaya Arak of Kalinow  x  Ch Starborough Fait Accompli)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : R. + S. Kalinowski



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Rusich Lovkach

Geb.: 28012003  DWZB B  17290
(Gilay Rusich  x  Rusich Malinka)
Fokker : I. Korschunova  Eig. : W. Sperling



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH LS BOB
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


2  U/EX  RVDH 
Ch.Gorijn vom Sölring Hüs

Geb.: 12082002  DWZB B  17045
(Ch Dorbas vom Sölring Hüs  x  Ekaterina vom Sölring Hüs)
Fokker : H.u.I.C.Neumann  Eig. : H.u.I.C.Neumann



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton

Geb.: 03052006  DWZB B  17599
(Yard Stepowy Goniec  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Klug M.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC LS BOS
Tovaritch's Boginya

Geb.: 23072005  DWZB B  17643
(Ch. Pierre-Maitre de Tchesskaïa  x  Helinka v. Sölring Hus)
Fokker : G+L Hancock  Eig. : H.u.I.C.Neumann



Teven Open klas


1  U/EX  VDH 
Teine Devil May Care

Geb.: 03072002  AKC HP  0194554/01
(Aviann Captain Zodiac  x  Teine Midnight Hellfire)
Fokker : Midgarden  Eig. : Kalinowski/Midgarden


2  U/EX  RVDH 
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : A. Breitenbach


3  U/EX   
Jelena aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17395
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


4  ZG/VG/TB   
Dasha Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17292
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : Komozak J.u.A.


abs     
Inuschka Kalinow

Geb.: 18082003  DWZB B  7189
(Ch Kuskaya Arak of Kalinow  x  Ch Starborough Fait Accompli)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : R. + S. Kalinowski


  G/B   
Anjeschka Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17356
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : W. Sperling


  ZG/VG/TB   
Kruschinka Kalinow

Geb.: 04022004  DWZB B  17254
(Katz Rhytm of the Night  x  Faina Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : P. Brunßen



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


abs     
Iliana aus dem Zarenreich

Geb.: 27082002  DWZB B  17066
(Russian Rebel Krylov  x  Yaleen aus dem Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug



top


© 2005-2019 web.barsoi.be